Lublinianie tuż za podium

Kadeci Budowlanych Lublin zajęli czwarte miejsce w finałowym turniej mistrzostw Polski kadetów w rugby 7.

W meczu decydującym o 3. miejscu podopieczni trenera Piotra Chodunia przegrali 0:45 z Budowlanymi Łódź.

Wcześniej w półfinale lublinianie nie dali rady ekipie z Sochaczewa (19:26), a w grupie pokonali Legię Warszawa 12:10 i BBRC Łódź 52:0 oraz przegrali z Budowlanymi Łódź 14:24.

Mistrzostwa Polski kadetów w rugby 7 wygrał Orkan Sochaczew, a srebrny medal zdobyła Pogoń Siedlce,

Budowlani Lublin występowali w turnieju w składzie: Krystian Litke, Jakub Dec, Jakub Siczek, Damian Harasymiuk, Piotr Niedźwiedź, Mikołaj Żyśko, Jakub Durakiewicz, Jakub Hofman, Sylwester Gąska, Maksymilian Rufy, Konrad Panasiuk i Seweryn Bondarski. MAG