Lublinianka znowu przegrała

Piłkarze IV-ligowej Lublinianki pozostają wiosną wciąż tylko z jedną wygraną. W minioną sobotę, w siódmym meczu rundy rewanżowej, lublinianie niestety przegrali po raz trzeci i zarazem drugi z rzędu.
Podopieczni trenera Grzegorza Białka musieli uznać na wyjeździe wyższość sąsiada z ligowej tabeli Kryształu Werbkowice, przegrywając 1:3.
Katem dla Lublinianki okazał się Stanisław Rybka, który w sobotę ustrzelił hat-tricka. Swój strzelecki festiwal napastnik gospodarzy rozpoczął już w 13. minucie wykorzystując rzut karny.
Co ciekawe, oba zespoły kończyły mecz w “10”. W 55. minucie drugą żółtą kartkę zobaczył Rafał Stępień z Lublinianki, a 20 minut później czerwonym kartonikiem za faul został ukarany bramkarz Kryształu Filip Filipczuk.

Kryształ Werbkowice – Lublinianka 3:1 (2:0)

Lublinianka: Wrzosek – Kośka (80 Dzyr), Stępień, Ptaszyński, Pioś (46 Duduś) – Kuzioła, Kamola (75 Waszczyński), Skoczylas (65 Baran), Bogusz, Milcz (76 Morenkov) – Bielak.
Bramki: 1:0 Rybka 13 z karnego, 2:0 Rybka 22, 2:1 Bielak 7 z karnego, 3:1 Rybka 90+1.
Czerwone kartki: 75. Filipczuk (K.) – za faul oraz 55. Stępień (L.) z za drugą żółtą.

Pozostałe mecze 22. kolejki:

Kłos Chełm – Hetman Zamość 1:3 * Stal Kraśnik – Górnik II Łęczna 4:1 * Sokół Adamów – Roztocze Szczebrzeszyn 1:1 * Victoria Żmudź – Lewart Lubartów 1:3 * Eko Różanka – Łada 1945 Biłgoraj 1:2 * Powiślak Końskowola – MKS Ryki 4:1 Pauzowała: Tomasovia Tomaszów Lubelski.
1. Stal 19 51 62-20
2. Hetman 20 44 58-18
3. Powiślak 21 40 44-27
4. Lewart 21 39 48-20
5. Tomasovia 20 39 45-27
6. Kryształ 20 32 29-31
7. Lublinianka 21 31 36-23
8. Kłos 19 27 30-32 9. Górnik II 20 26 42-35