Maciej Więckowski dwukrotnie na podium w Obornikach!

Maciej Więckowski z KM Cross Lublin stanął na drugim stopniu podium podczas zawodów II rundy Mistrzostw Polski w Motocrossie w klasie MX2 Junior, ustępując pierwszeństwa jedynie Gabrielowi Chętnickiemu z Jastrzębia Lipno

Maciej Więckowski z KM Cross Lublin dwukrotnie stawał na podium zawodów II rundy Mistrzostw Polski w Motocrossie, rozegranych w Obornikach. Lublinianin był drugi w klasie MX2 Junior, ustępując pierwszeństwa jedynie Gabrielowi Chętnickiemu z Jastrzębia Lipno oraz trzeci w MX2, tuż za Łukaszem Lonką z Człuchowskiego AutoMotoKlubu i Chętnickim.

Więckowski, który uplasował się także na czwartym miejscu w klasie MX Open, nie był jedynym reprezentantem KM Cross w II rundzie MP. W barwach lubelskiego klubu startował również Hubert Biżek, który w klasie MX 65 zajął 23. pozycję. Z kolei w klasie MX 85 Oliwier Wiciński był piętnasty.

Wśród kobiet dobrze zaprezentowała się Wiktoria Wicińska, która ukończyła zawody na 15. pozycji. Ponadto Wiktor Małecki zajął 14. miejsce w klasie MX2 Junior.

W klasie MX125 startował również Kamil Pawłowski, który zakończył rywalizację na 16. pozycji.