Mają nawyki, mają wyniki

Uczniowie szkolnej sekcji Okszów Biega bardzo dobrze zaprezentowali się na kolejnej edycji biegów dla dzieci i młodzieży „Mam nawyki, mam wyniki”, rozegranych w Lublinie.

Tym razem rywalizacja miała miejsce w pięknej scenerii stadionu Arena Lublin. Drugie miejsce w kategorii dziewcząt rocznika 2008-2009, na dystansie 200 m zajęła uczennica klasy III Szkoły Podstawowej w Okszowie, Karolina Bochra. W tej samej grupie wiekowej w kategorii chłopców trzecie miejsce zajął uczeń klasy II Beniamin Truszkowski, a ósmą lokatę wywalczył Jakub Gałkowski (kl. II SP). Na dystansie 600 m rywalizowała Estera Truszkowska zajmując 5. lokatę.

W kategorii gimnazjum, na dystansie 1 000 m, 5. miejsce zajęła uczennica kl. II Oliwia Stanicka, a w kategorii chłopców 7. pozycję wywalczył Szymon Truszkowski. Oprócz umiejętności sportowych podopiecznym Pawła Bochry dopisuje również szczęście. Uczeń klasy II SP Jakub Gałkowski został zwycięzcą nagrody głównej – wygrał tablet rozlosowany wśród wszystkich uczestników biegów. (r)