Manhatan wygrał pierwszy turniej

Ruszyły rozgrywki Grand Prix Lublina dla dzieci i młodzieży w halowej piłce nożnej organizowane w Szkole Podstawowej nr 52 na Felinie przez Ognisko TKKF Omega. W pierwszych zawodach najlepszą spośród czterech rywalizujących ekip okazał się Manhatan.
Zwycięzcy odnieśli w turnieju komplet wygranych. Pokonali kolejno: FC Felin 6:3, Starówkę 9:5 i FC Felin City (ten zespół był drugi) 4:1. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Grzegorz Szmidt (Starówka), bramkarzem Kamil Błaszczak (FC Felin), a strzelcem Dawid Adamczyk (Manhattan)
W drużynowym konkursie rzutów karnych pierwsze miejsce zajął FC Felin, wygrywając decydującą serię z FC Felin City 3:2.
– W każdą sobotę do końca zimy w Szkole Podstawowej nr 52 na Felinie będzie rozgrywane Halowe Grand Prix Lublina. W każdej chwili można dołączyć do rywalizacji. Serdecznie zapraszam – mówi Zbigniew Furman, pomysłodawca i organizator piłkarskich zmagań dzieci i młodzieży. – Te zawody to wspólna inicjatywa tej placówki oraz Ogniska TKKF Omega. Chciałem za pośrednictwem „Nowego Tygodnia”, który wspiera nas medialnie, bardzo podziękować pani Małgorzacie Stacharskiej, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 52 oraz Arturowi Grądzielewskiemu, nauczycielowi wychowania fizycznego w „52”, za okazaną pomoc – dodaje Zbigniew Furman.MAG