Mecz walki dla Spółdzielcy

RUCH IZBICA – SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE 0:2 (0:1)
0:1 – Daniel Orłowski (20), 0:2 – P. Pasternak (89).

RUCH: Sowa – Malczewski, Nizoł, Stępniak, Wlizło, Antoniak, Jasiński, Maciej Śliwa (46 Hawri), Chopko, I. Pawlak, Gałka. Trener – Andrzej Rycak.

SPÓŁDZIELCA: Pawlak – Daniel Orłowski (75 P. Pasternak), Braniewski, D. Osoba, A. Osoba, Grzesiuk, Moniakowski, Roczon, Jędruszak (65 R. Pasternak), Stefańczuk, Lechowski (85 Antonowicz). Trener – Damian Osoba.

Czerwona kartka: Malczewski (R) w 73 min. za dwie żółte.

W niedzielne po południe kibice w Izbicy obejrzeli mecz walki, dwóch godnych siebie zespołów, mecz w którym skuteczniejszy był Spółdzielca. – Zagraliśmy dość słabo, na pewno wpływ na to miały jednak nasze braki kadrowe, trener dysponował tylko jednym zawodnikiem rezerwowym – podkreśla Paweł Zieliński, prezes Ruchu. Mimo problemów gospodarze stworzyli sobie kilka okazji na strzelenie gola.

Dwóch nie wykorzystał skuteczny zazwyczaj Michał Gałka, po jednej zmarnowali Igor Pawlak, czy Stępniak. – Zabrakło nam tego, co mieli dziś goście, czyli zimnej krwi, skuteczności – dodaje Zieliński. Zespół z Siedliszcza dość szybko objął prowadzenie. Piłkę ze środka boiska zagrał do Daniela Orłowskiego grający trener Damian Osoba i Orłowski pięknym strzałem w samo okienko pokonał Pawlaka.

– Na pewno ta bramka ustawiła dalszy przebieg boiskowych zdarzeń – zauważa D. Osoba. – Grało się nam łatwiej, kontrolowaliśmy to co dzieje się na naszej połowie i staraliśmy się kontratakować – dodaje. W II połowie gra się zaostrzyła. Posypały się kartki, w efekcie jeden z zawodników Ruchu, Malczewski, w 73 min. wyleciał z boiska. W końcówce gospodarzy dobił Piotr Pasternak, który po wrzutce Roberta Pasternaka, przedłużeniu piłki głową przez Antonowicza, skierował futbolówkę do pustej bramki Ruchu. (kg)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here