Medal za medalem

Osiem zawodniczek Cementu Gryf Chełm wystartowało w międzywojewódzkich mistrzostwach młodziczek w zapasach i wszystkie zdobyły medale. Złoty krążek z międzywojewódzkich mistrzostw młodzików przywiózł też Mateusz Ciołek.


To był bardzo udany tydzień Cementu Gryf Chełm. Osiem naszych zapaśniczek startowało w międzywojewódzkich mistrzostwach młodziczek rozegranych w Bodzentynie w województwie świętokrzyskim, i każda z nich wróciła do domu z medalem na szyi. Złoto wywalczyły: Monika Dadas, Wiktoria Kamela, Nikola Skórska i Dagmara Branicka, srebro: Weronika Podolak i Klaudia Karwowska, a brąz: Julia Pracz i Ola Jeż. Trenerami młodych medalistek są: Dariusz Kucharski, Mirosław Czwaliński, Zdzisław Biały i Andrzej Gruszkowski.

Medal, i to złoty, przywiózł też z międzywojewódzkich mistrzostw młodzików w zapasach w stylu wolnym, inny reprezentant Cementu Gryf, Mateusz Ciołek. Zawody odbyły się w Połańcu. Co ciekawe, przed tygodniem zwyciężył w stylu klasycznym. Mateusz trenuje pod okiem olimpijczyka Dariusza Jabłońskiego. (kg)