Medale tenisistów Ogniwa

Bardzo dobrze w mistrzostwach województwa lubelskiego w kategorii skrzatów zaprezentowali się tenisiści stołowi Ogniwa Chełm.

W rozegranych 17 marca w Biłgoraju zawodach dwa złote krążki wywalczył Przemysław Kalinowski (jeden w grze indywidualnej, a drugi w parze z Tymoteuszem Królickim z Grot Michał Werbkowice). Srebro w grze podwójnej przywiózł także Szymon Mróz (grał z Krzysztofem Wroną z Salos Kalina Lublin). W tej samej kategorii wiekowej walczyły także Lena Romanowska i Julia Tatysiak, jednak uległy one w swoich pierwszych grach i zajęły miejsca 7-9. Obie rywalizowały także wspólnie w grze podwójnej gdzie zajęły lokaty 5-6.
Oprócz skrzatów i skrzatek rywalizowali juniorzy i juniorki. W kategorii chłopców Szymon Strycharczuk uległ w pierwszym meczu Kamilowi Hamziukowi (SMS Włodawa) 1:4 i uplasował się na miejscach 9-16. W grze podwójnej z Jakubem Korolem (Grot Michał Werbkowice) po jednym zwycięstwie uplasowali się na miejscach 5-8. Paulina Tatysiak uległa w grze pojedynczej Annie Krzak (Fala Piotrawin) i zajęła miejsca 9-16. W grze podwójnej z Weroniką Szewczak (Żaczek Fajsławice) uplasowały się na trzecim miejscu. (kg)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here