Mikołajki na sportowo w Akademii MKS

Rodzinne zdjęcie najmłodszych adeptek szczypiorniaka w Akademii MKS z rodzicami, którzy uczestniczyli w środowych zajęciach oraz legendami lubelskiej piłki ręcznej, byłymi reprezentantkami Polski: Sabiną Włodek, Moniką Marzec i Małgorzatą Rolą, trenerką grupy naborowej 2009/10

Z Akademią MKS najmłodsze adeptki szczypiorniaka w Lublinie na nudę narzekać nie mogą. Najlepiej można było się o tym przekonać podczas środowych zajęć prowadzonych w hali Szkoły Podstawowej przy ul. Sławinkowskiej 50 przez Małgorzatę Rolę, byłą znakomitą zawodniczkę lubelskiego klubu, ongiś reprezentantkę Polski.


Z okazji mikołajek dziewczynki otrzymały prezenty, najpierw stylowe bidony z wygrawerowanymi logo Akademii MKS oraz własnymi imionami od Św. Mikołaja, a następnie klubowe koszulki od koordynatorek Akademii MKS, klubowych legend – Sabiny Włodek i Moniki Marzec.

Nie był to koniec atrakcji, bo tym razem na treningu pojawili się także rodzice, którzy nie – jak zazwyczaj – zasiedli na trybunach, by oglądać ćwiczenia swoich pociech, ale wzięli aktywny udział w zajęciach. Wszyscy pysznie się bawili!

Akademia MKS Lublin wciąż zaprasza dziewczynki z roczników 2007/08 oraz 2009/10 na zajęcia do najmłodsyzch grup, w których treningi prowadzą Małgorzata Rola oraz Wojciech Bracław.

Szczegółowe informacje i zapisy pod numerami telefonów: 502 510 977 i 502 396 677 oraz drogą e-mail: m.marzec@mks.lublin.pl i s.wlodek@mks.lublin.pl BAS