Młodzi motorowcy w finale wygrali z Górnikiem Zabrze!

Zespół lubelskiego Motoru wygrał rozgrywaną w Chorzowie trzecią edycję ogólnopolskiego turnieju ośrodków Kibice Razem. W finale, po golu Dawida Brzozowskiego, lublinianie pokonali 1:0 Górnika Zabrze!
W turnieju wzięło udział 12 drużyn z rocznika 2003 i młodsi, w tym aż siedem reprezentujących kluby z ekstraklasy. Zespoły najpierw rywalizowały w czterech grupach. Motor po wygranych z Polonią Warszawa 13:0 i GKS Tychy 11:0 zmagania grupowe zakończył na pierwszym miejscu!
W półfinale lublinianie pokonali faworyzowaną drużynę Miedzi Legnica 3:1, a w meczu o 1. miejsce 1:0 Górnika Zabrze.

Najlepszym bramkarzem turnieju został Patryk Zan, golkiper lubelskiej drużyny. W zespole Motoru występowali ponadto: Sebastian Adamiec, Dawid Gierała, Oskar Białek, Kacper Nowakowicz, Damian Świetlicki, Dawid Brzozowski i Maksymilian Flis. – Brawa dla naszych chłopców, a także organizatorów i wszystkich uczestników turnieju. Zawody, choć brały w nim udział zespoły, w których kibice niekoniecznie przepadają za sobą, toczyły się w miłej, kulturalnej, a nawet przyjacielskiej atmosferze – mówi trener Tomasz Brzozowski, który wspólnie z Jarosławem Grajperem prowadził lubelski zespół.

Finał
Motor Lublin – Górnika Zabrze 1:0 o 3. miejsce
Śląsk Wrocław – Miedź Legnica 3:3 karne 3:2