Młodzi zapaśnicy z medalami

W Janowie Lubelskim z udziałem 238 zawodników i zawodniczek z 44 klubów rozegrany został ogólnopolski turniej klasyfikacyjny młodzików i młodziczek w zapasach. Drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej zajął Cement Gryf Chełm.

Najlepszą formę z reprezentantów powiatu chełmskiego zaprezentowali: Wiktoria Kamela (Wierzbica), Michał Dąbrowski (SP nr 5 Chełm) i Mateusz Ciołek (SP nr 4 Chełm), którzy wygrali wszystkie swoje walki i wywalczyli złote medale. Srebrno zdobyła Nikola Skórska (SP nr 3 Włodawa), a brąz: Monika Dadas (SP Ruda Huta), Dagmara Branicka (SP nr 11 Chełm), Weronika Podolak (SP nr 1 Chełm).

Na wysokich piątych miejscach zawody ukończyli: Bartosz Kamiński (SP nr 3 Chełm), Kacper Seredowski (SP Strupin Duży), Hubert Sidoruk (SP Wierzbica) i Kordian Gugułka (SP nr 5 Chełm). W punktacji klubowej Cement Gryf Chełm zajął drugie miejsce. Trenerami zapaśniczek i zapaśników są: Mirosław Czwaliński, Andrzej Gruszkowski, Zdzisław Biały, Dariusz Kucharski i Dariusz Jabłoński. (kg)