Młodzicy z jednym brązem

Z jednym medalem wrócili zapaśnicy Cementu Gryf Chełm z mistrzostw Polski młodzików, które odbyły się w Janowie Lubelskim.

Brązowy krążek wywalczył Bartosz Kamiński, startując w kategorii wagowej do 48 kg. Bartosz Kamiński jest bratem bardziej znanego zapaśnika Cementu Gryf Chełm, Patryka Kamińskiego, który trzy lata temu wywalczył brązowy medal na mistrzostwach świata kadetów. Z pozostałych zapaśników chełmskiego klubu punktowane miejsca zajęli: 7. Michał Dąbrowski 62 kg, 7. Hubert Sidoruk 44 kg, 8. Jakub Kaczor 85 kg, 13. Szymon Denysiuk i Kacper Seredowski, 19. Oskar Gajos, 23. Karol Piekło. Zawodnicy startujący w mistrzostwach w Janowie Lubelskim są wychowankami Radosława Truszkowskiego, Marcina Sadowskiego, Mirosława Czwalińskiego i Dariusza Jabłońskiego. Na zawodach prowadził ich również Zdzisław Biały. (s)