Mocne wejście taksówkarzy

Z wysokiego „C” rozpoczęli udział w VII Wakacyjnym Pucharze Niepodległości, organizowanym przez Ognisko TKKF Omega, piłkarze AleTaxi. Jeden z faworytów do końcowego sukcesu wygrał dwa spotkania, w każdym zdobywając po 8 goli!


Najpierw taksówkarze rozgromili 8:2 Omegę, a następnie wygrali 8:5 ze Spiżarnią. W obu spotkaniach po dwa gole zdobywali Mateusz Siedlecki i Mirosław Sałasiński.

W klasyfikacji strzeleckiej wakacyjnej ligi prowadzi jednak Dawid Adamczyk z Omegi, który raz trafiał w starciu z AleTaxi, a w spotkaniu z Magią strzelił aż 4 gole

– Tak jak można było się tego spodziewać, już od początku ósma edycja naszych wakacyjnych rozgrywek jest niezwykle ciekawa – mówi Zbigniew Furman, prezes Ogniska TKKF Omega, pomysłodawca i organizator rozgrywek. W meczach nie brakuje dramaturgii, emocji i spornych sytuacji. Stawce przewodzi faworyt, ekipa AleTaxi, która jako jedyna może pochwalić się kompletem punktów. Drużyny Diagnostyka i Bez Nazwy na pewno się nie poddadzą i będą walczyć o wygraną w lidze – dodaje sternik Ogniska Omega.

MAG

Wyniki

Magia – Omega 2:5
Bramki: Kamil Pyć, Robert Jakóbiak – Dawid Adamczyk 4, Adrian Głowacki.
Spiżarnia – Diagnostyka
2:4
Bramki: Arkadiusz Mazur, Paweł Domonik „Pazdan” – Michał Drozd 3, Kacper Wiśniowski.
AleTaxi – Omega 8:2
Bramki: Mateusz Siedlecki 2, Piotr Nadulski 2, Mirosław Sałasiński 2, Krzysztof Burdzicki, Dariusz Białek – Dawid Adamczyk, Adrian Głowacki.
Spiżarnia – Bez Nazwy
3:4
Bramki: Arkadiusz Mazur, Adrian Wójcik, Sławomir Olejnik – Błażej Płecha 2, Bartosz Szostak, Daniel Ignaciuk.
Magia – Diagnostyka 3:2
Bramki: Łukasz Wąsik 2, Michał Kowalski – Sebastian Król, Kacper Wiśniowski.
AleTaxi – Spiżarnia 8:5
Bramki: Mateusz Siedlecki 2, Mirosław Sałasiński 2, Krzysztof Burdzicki 2, Piotr Nadulski, Grzegorz Czopek – Mirosław Budzyński 3, Grzegorz Ostrowski 2.

1. AleTaxi 2 6 16-7
2. Bez Nazwy 2 4 8-7
3. Magia 3 4 9-11
4. Diagnostyka 2 3 6-5
5. Omega 2 3 7-10
6. Spiżarnia 3 0 10-16

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here