Mojej wolnej ojczyźnie

W grupie starszej po wygranych 13:9 z Maro Team i 13:4 z Omegą Felin pierwsze miejsce zajął OSKI Team. Druga lokata przypadła Maro Team, który w decydującym spotkaniu okazał się lepszy od Omega Felin (7:5). Najlepszym zawodnikiem został Adrian Głowacki (Maro Team), strzelcem Oskar Ryćko (Oski Team) – 12 goli, a bramkarzem Kamil Błaszczak (Omega Felin)

W długi majowy weekend nie odpoczywali młodzi piłkarze rywalizujący w Wiosennym Pucharze, organizowanym z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości. Trzeci turniej z cyklu, rozgrywany na Orliku przy Szkole Podstawowej Nr 52 na Felinie, pod hasłem „Mojej wolnej ojczyźnie” wygrały w grupie młodszej ekipa Tomasz Problem, a w grupie starszej OSKI Team.


Na Wiosenne Grand Prix Niepodległości, organizowane przez Ognisko TKKF Omega, składa się 12 turniejów piłkarskich poświęconych wydarzeniom, które miały miejsce w roku 1918. Każda z „piłkarskich lekcji historii” rozgrywana jest pod innym hasłem.
Zespoły chętne do gry mogą przyłączyć się do rywalizacji w dowolnej chwili (kontakt do organizatora tel. 501 755 707). MAG

Zespół Tomasz Problem pozuje do zdjęcia ze Zbigniewem Furmanem, organizatorem piłkarskich zmagań. Drugie miejsce w grupie młodszej zajęła Omega Felin Junior, trzecie Zielone Jelonki, a czwarte FC Parówki. Najlepszym zawodnikiem został Kajetan Pszczoła (T. Problem), strzelcem – Jakub Sygara (Z. Jelonki) – 5 bramek, a bramkarzem Patryk Błaszczak (Omega Felin)