Motor goni czołówkę

Drugie zwycięstwo w drugim wiosennym spotkaniu zanotowali piłkarze trzecioligowego Motoru Lublin. W sobotę podopieczni Marcina Sasala pokonali 2:1 w Jarosławiu JKS 1909. Dzięki kolejnej wygranej „żółto-biało-niebiescy” awansowali w tabeli rozgrywek z dziesiątego na szóste miejsce!
Cieszy nie tylko zwycięstwo motorowców, ale i styl, w jakim go odnieśli. Lublinianie, podobnie jak w pierwszym wiosennym spotkaniu z Cosmosem Nowotaniec, także i teraz, w potyczce z JKS, zdecydowanie górowali nad rywalami i to w każdym elemencie piłkarskiego kunsztu.
Losy sobotniego meczu w Jarosławiu rozstrzygnęły się już w niespełna kwadrans. W 7. minucie. przepięknym strzałem z 16 metrów w okienko bramki gospodarzy popisał się pozyskany zimą 29-letni Kamil Cholerzyński.
Sześć minut później kolejnego gola po szybkim kontrataku lubelskiej drużyny zdobył Kamil Stachyra.
W końcówce pierwszej części bramkę dla JKS strzelił Rafał Surmiak, ale było to wszystko, na co rywalom pozwolili piłkarze z Lublina.