Motor mistrzem jesieni

Piłkarze Motoru nie znaleźli sposobu na KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, ale zimową przerwę i tak spędzą na fotelu lidera rozgrywek III ligi grupy IV. Po porażce Resovii z Podhalem Nowy Targ 0:1 podopieczni trenera Marcina Sasala by pozostać na czele klasyfikacji musieli sobotni mecz na szczycie co najmniej zremisować i tak też się stało.

Mimo wielu dogodnych okazji motorowcy w obecności blisko 4,5 tysiąca kibiców (rekord tej jesieni) nie potrafili w sobotę wbić rywalom gola. Okazji nie brakowało zarówno w pierwszej połowie, jak i po przerwie, gdy gospodarze grali z przewagą jednego zawodnika (w 45. minucie drugą żółtą kartką, w konsekwencji czerwoną, ukarany został Kacper Kokoszka).
Remisując 0:0 KSZO przerwało serię czternastu kolejnych zwycięskich spotkań Motoru na Arenie Lublin!

Motor Lublin – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0:0

Motor: Socha – Michota (56 Tkaczuk), Gieraga, Cholerzyński, Tadrowski (87 Szkatuła) – Dzięgielewski, Tymosiak, Korczakowski (83 Kamiński), Kamczarek, Majkowski (65 Oziemczuk) – Nowak.
KSZO: Zacharski – D. Cheba, Sołtykiewicz, Kudriawcew, Kokosza – Persona (70 Grunt), Mikołajek (87 Puton), Czajkowski, Jakubowski (58 Kapsa), Janik (90+3 Brociek) – Jamróz (90+1 Mężyk)
Żółte kartki: Korczakowski, Tymosiak, Kamiński (M.) – Kudriawcew (K.). Czerwona kartka: 45+1 Kokosza (K.) – za drugą żółtą. Sędziował: Konrad Kolak (Nowy Sącz). Widzów: 4341.