Motor pokazał moc

Piłkarze Motoru, zwłaszcza w pierwszej połowie meczu z zespołem z Nowotańca, grali jak z nut

Po dwóch golach 18-letniego Patryka Szysza piłkarze Motoru Lublin pokonali 2:0 Cosmos Nowotaniec w pierwszym tegorocznym meczu o ligowe punkty! Tym samym lublinianie zrewanżowali się rywalom za porażkę z rundy jesiennej.
Kibice, którzy licznie przybyli w piątkowy wieczór na Arenę Lublin, nie zawiedli się. Taki Motor, grający ofensywnie, z pomysłem, chciałoby się oglądać zawsze.
Bohaterem spotkania był Patryk Szysz. 18-latek, pozyskany w zimowej przerwie z Górnika Łęczna, pierwszego gola zdobył już w 8. minucie, popisując się precyzyjną główką. Szysz po raz drugi trafił do siatki gości w 38. minucie, w zamieszaniu podbramkowym zachowując najwięcej zimnej krwi.
Zespół trenera Marcina Sasala mógł i powinien mecz wygrać jeszcze wyżej, na drodze stanął jednak bramkarz rywali.
MAG

Motor Lublin – Cosmos Nowotaniec 2:0 (2:0)

Motor: Socha – Michota, Tadrowski, Gieraga, Słotwiński – Kaczmarek (90 Koszel), Tymosiak (64 Kamiński), Cholerzyński, Stachyra, Szysz (74 Juriša), Majkowski (80 Paluch).
Bramki: 1:0 Szysz 9, 2:0 Szysz 37.
Żółte kartki: Gieraga, Cholerzyński (M.). Sędziował: Seweryn Kozub (Brzesko). Widzów: 2415