Motorowcy lepsi od płockiej Wisły

Od zwycięstwa rozpoczęli kolejny sezon w Centralnej Lidze Juniorów Starszych młodzi piłkarze lubelskiego Motoru!

W meczu 2. kolejki (w pierwszej, przed tygodniem nasz zespół pauzował, bo mecz z Legią Warszawa został przełożony) lublinianie pokonali u siebie 2:1 Wisłę Płock.
Bramki dla Motoru zdobyli w 11. minucie Wiktor Kłos oraz w 63. minucie z rzutu karnego Bartłomiej Tkaczuk.
Pozostałe spotkania 2. kolejki CLJ: Jagiellonia Białystok – Stal Rzeszów 1:0 * ŁKS Łódź – UKS SMS Łódź 1:0 * MKS Polonia Warszawa – Wisła Kraków 1:0 * Progres Kraków – Stomil Olsztyn 3:0. Niedzielne mecze: Znicz Pruszków – Korona Kielce, Resovia Rzeszów – MOSP Białystok i Cracovia Kraków – Legia Warszawa zakończyły się po zamknięciu tego wydania tygodnika. W tabeli z 6 pkt. prowadzi Polonią przed Progresem i Jagiellonią.