Motorowcy nie obronili trofeum, ale w finale zagrali

Ekipa lubelskiego Ośrodka Kibice Razem po raz kolejny znalazła się w gronie najlepszych!

Zespół młodych sympatyków lubelskiego Motoru zajął drugie miejsce w IV edycji Turnieju Kibice Razem, rozgrywanej w Wawrzkowiź nie nieopodal Bełchatowa. W zawodach udział wzięło szesnaście młodzieżowych drużyn z całego kraju, składających się z zawodników do 11 lat.


Ekipa lubelskiego Ośrodka Kibice Razem Motoru była faworytem i nie zawiodła. Obrońcy trofeum dotarli aż do finału, w którym zmierzyli się z rewelacją turnieju, drużyną Stali Mielec. W regulaminowym czasie gry żadnej z drużyn nie udało się strzelić gola i o wyniku przesądziły rzuty karne. Niestety, „jedenastki” lepiej wykonywali młodzi piłkarze z Mielca i to oni ostatecznie wygrali turniej.
Lublinianom prócz srebrnych medali, na pocieszenie pozostał tytuł MVP oraz najlepszego strzelca turnieju dla Kamila Andrzejkiewicza.
Ośrodek Kibice Razem Motoru Lublin w turnieju reprezentowali: Szymon Ostrowski, Jakub Drąg, Kacper Jagiełło, Dawid Szewczyk, Patryk Ćwirzeń, Damian Andrzejkiewicz i Kamil Andrzejkiewicz. Trenerem zespołu był Grzegorz Sitarz. MAG