Na kwadrans przed końcem było 0:1…

TOMASOVIA TOMASZÓW LUBELSKI – UKS NIEDŹWIADEK CHEŁM 4:1 (0:1)
Gola dla Niedźwiadka strzelił Paweł Wójcicki.

NIEDŹWIADEK: Nazaruk – Lesiuk, Salewski, Haponiuk, Zalewski (68 Dejneka), Krawiec, Rak, Adamski (41 Głębocki), Olszak, Wójcicki, Jodłowski (75 Stepaniuk).
Do 65 minuty nic nie wskazywało na to, że piłkarze Niedźwiadka wyjadą z Lubyczy Królewskiej, gdzie odbył się mecz, bez punktów. – Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była co najmniej dobra – opowiada Anatol Obuch, który wraz z Andrzejem Krawcem, prowadzi juniorów młodszych Niedźwiadka. – Strzeliliśmy gola i choć nie mieliśmy może za wielu stuprocentowych sytuacji do zdobycia kolejnych bramek, staraliśmy się prowadzić równorzędny pojedynek z rywalem, a dłuższymi fragmentami nawet mieliśmy kontrolę nad meczem.
Na 15 minut przed końcem po błędzie obrońcy Niedźwiadka, który nie wybił piłki za linię boczną, Tomasovia doprowadziła do remisu. – Przeciwnik odebrał futbolówkę i strzelił nam gola. Trzy minuty później źle wykonaliśmy rzut wolny na połowie rywala, gospodarze wyprowadzili szybki kontratak i było 1:2 – opowiada Anatol Obuch. – Ruszyliśmy odrabiać straty, odkryliśmy się i w 80 min. straciliśmy trzeciego gola. Po tej bramce z chłopaków uszło powietrze i w doliczonym czasie gry Tomasovia zdobyła czwartą bramkę. Myślę, że z przebiegu całego meczu, mimo dość wysokiego wyniku, zasłużyliśmy na remis.
Kolejny mecz w grupie mistrzowskiej I lidze wojewódzkiej juniorów młodszych Niedźwiadek rozegra w sobotę 7 kwietnia w Lubartowie z Widokiem Lublin. – Chcemy oszczędzić boisko w Chełmie i zdecydowaliśmy się zagrać na sztucznej trawie – mówi A. Obuch.
Wyniki innych meczów 2. kolejki: Wisła Puławy – BKS Lublin 0:5, Łada Biłgoraj – Górnik Łęczna 1:1, Widok Lublin – Orlęta Radzyń Podlaski przełożony na 18 kwietnia. (s)