UNIA REJOWIEC – TATRAN KRAŚNICZYN 2:1 (1:1)

1:0 – Kozaczuk (14), 1:1 – Tymicki (45), 2:1 – Rossa (74 karny).

UNIA: Studziński – Kloc, Rossa, Szczepanik, Czerwiński, Karauda, K. Bohuniuk, Piotrowski (80 Kowalczyk), Kwiatosz (72 Czajka), Kozaczuk, Sąsiadek. Trener – Tomasz Sąsiadek.

TATRAN: Kowiński – P. Sawczuk, M. Sawczuk, Tymicki, P. Ciechan, Smorga, M. Ciechan, Salitra, Hawri, Kniażuk, Stasiuk. Trener – Marcin Ciechan.

Unia Rejowiec do przerwy stworzyła sobie kilka dogodnych sytuacji, ale tylko jedną potrafiła zamienić na gola. – Gdybyśmy po pierwszej połowie prowadzili 5:1, nikt nie miałby pretensji – mówił po meczu Zbigniew Rumiński, prezes Unii. Gospodarze stracili gola tuż przed zejściem do szatni, ale w drugiej połowie udało się im zdobyć zwycięską bramkę. – Karny jak dla mnie był naciągany. Wcześniej gola mógł zdobyć Smorga, ale z 3 metrów trafił w bramkarza. Dobitka Hawriego była nieskuteczna. Mieliśmy fragmenty dobrej gry, jednak to nie wystarczyło na Unię – skomentował trener gości Marcin Ciechan. (s)

1. Start Krasnsytaw 25 60 19-3-3 108-25
2. Brat Cukrownik 25 59 19-2-4 90-41
3. Unia Białopole 24 55 18-1-5 73-35
4. Sparta Rejowiec Fabr. 25 44 14-2-9 68-45
5. Frassati Fajsławice 25 42 13-3-9 78-63
6. Ogniwo Wierzbica 25 37 12-1-12 50-50
7. Hetman Żółkiewka 25 37 11-4-10 56-52
8. Ruch Izbica 25 34 10-4-11 73-61