Najmłodsza grupa w Akademii MKS już trenuje

„Nowy Tydzień” wybrał się na środowe zajęcia do Akademii MKS Lublin. Uczestniczyły w nich dziewczynki, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z piłką ręczną

Piętnaście dziewczynek z roczników 2009/2010 rozpoczęło w ubiegłym tygodniu swoją przygodę z piłką ręczną w Akademii MKS Lublin.


Godzinne zajęcia prowadzone przez trenera Wojciecha Bracława (w październiku ma zastąpić go Małgorzata Rola) odbyły się w poniedziałek i środę w hali szkoły podstawowej przy ul. Sławinkowskiej.

– Jest super. Piłka ręczną bardzo mi się podoba. Chcę kiedyś być taka jak zawodniczki MKS, które oglądam z tatą podczas spotkań w hali na Globusie – mówi 8-letnia Julia, która na zajęcia przyprowadził tata.

Akademia MKS wciąż zaprasza wszystkie chętne dziewczynki do wzięcia udziału w treningach piłki ręcznej

– Obecnie prowadzimy zapisy nie tylko dla roczników 2009/2010, które mają zajęcia w poniedziałki i środy, ale także dla roczników 2007/2008 – mówi Monika Marzec, jedna z legend lubelskiego szczypiorniaka, kierownik ds. piramidy szkoleniowej w Akademii MKS, prosząc zainteresowanych o kontakt na numer telefonu 502 510 977.

BAS