Najniższy wymiar kary

START KRASNYSTAW – TATRAN KRAŚNICZYN 6:0 (1:0)
1:0 – Szponar (12), 2:0 – P. Wójcik (47), 3:0 – Szponar (53), 4:0 – P. Wójcik (64), 5:0 – Szponar (74), 6:0 – Wójtowicz (82).
START: Ryć (67 Kowiński) – Lenard, Bednarek, Nowakowski, Wojciechowski, Bodziak, P. Wójcik, M. Wójcik (70 Wójtowicz), Iwan (55 Kowalski), Szponar, Sadowski (60 Matycz). Trener – Daniel Krakiewicz.
TATRAN: Skrzypa – P. Ciechan, P. Mazurek, Błaszczak, Korszun (80 Kazimierczuk), Smorga, Rapa, P. Sawczuk (82 Dobosz), Kniaziuk, D. Mazurek, K. Mazurek. Trener – Mirosław Berbeć.
Sędziowali: Pawlak oraz Czarnota i Bryda.
Lider tabeli nie dał żadnych szans Tatranowi. – Start nie pozostawił złudzeń, kto jest lepszy. Jak na złość nie mieliśmy dziś też kilku zawodników. W sobotę ciężko jest nam zebrać mocną jedenastkę. Dlatego też na boisku oglądaliśmy sporo grono młodzieżowców i juniorów – mówi Mirosław Berbeć, trener gości. – Wiedziałem, że będzie bardzo ciężko przeciwstawić się tak mocnej drużynie, jaką jest Start. Dopóki mieliśmy siły, trzymaliśmy się i przegrywaliśmy tylko 0:1. W pierwszej połowie okazje mieli Kamil Mazurek i Piotrek Sawczuk, ale gole nie padły. Po czwartej bramce dla rywala moi zawodnicy zupełnie stanęli, sprawiali wrażenie jakby mecz dla nich dobiegł końca. Przeciwnik wchodził w nasze pole karne jak w masło. Skończyło się na dwóch golach straconych, choć gdyby nie nasz bramkarz, porażka byłaby wyższa. W kilku sytuacjach gospodarze też spudłowali. Start był zdecydowanie lepszy, choć nie rozegrał bardzo dobrego meczu. To, co pokazał, wystarczyło, by z nami wysoko wygrać. Można powiedzieć, że przegraliśmy tylko 0:6.
Piłkarze z Krasnegostawu zrehabilitowali się za porażkę 1:2 w Wierzbicy. Do przerwy prowadzili zaledwie jedną bramką, ale w drugiej połowie zdominowali przeciwnika. – W pierwszej części gry mieliśmy jeszcze dwie bardzo dobre sytuacje do zdobycia gola, a po zmianie stron stworzyliśmy ich znacznie więcej. Przeciwnik opadł z sił i w zasadzie co rusz byliśmy pod jego bramką. Cieszymy się wygranej i czekamy na kolejny mecz – powiedział po spotkaniu trener Startu, Daniel Krakiewicz.(s)

1. Start 20 49 16-1-3 69-23
2. Różanka 20 47 15-2-3 70-18
3. Unia B. 20 41 13-2-5 57-36
4. Sparta 20 41 13-2-5 52-31
5. Hetman 20 39 12-3-5 49-30
6. Frassati 20 37 11-4-5 52-32
7. Granica 20 31 10-1-9 47-43
8. Brat 20 24 7-3-10 44-47