Na największe brawa zasłużył Kacper Lekan

12 medali, w tym trzy złote, zdobyli reprezentanci LKSW Dan w rozgrywanym w miniony weekend w Dwikozach Pucharze Polski w kickboxingu.
Na szczególne wyróżnienie zasłużył Kacper Lekan, który mimo przerwy w treningach, spowodowanej drobnym wypadkiem, tryumfował w kategorii – 52 kg kadetów starszych, pokonując w finale po zaciętym pojedynku Adriana Bendyka z Championa Lubawa.
Złoty i srebrny medal w pointfighting w kategoriach – 65 i – 60 kg wywalczyła Zuzanna Wesołowska, ulegając nieznacznie jedynie swojej stałej rywalce Zuzannie Kalbarczyk z GOSRiT Luzino.

Wśród kadetów młodszych na najlepszą ocenę zasłużył Jakub Trześniak, który wywalczył dwa brązowe medale w pointfighting i light-contact do 32 kg.
Pozostałe medale wywalczyli: złoty – Kacper Guz, srebrne – Michał Żołędź, Franciszek Tatarczak i Paweł Dąbrowski, brązowe – Emilia Szalak, Tomasz Gumienniak i Paweł Wilczopolski.
W imprezie wystartowali reprezentanci 41 klubów.
Dla 10-osobowej ekipy LKSW Dan był to start kontrolny przed zbliżającym się turniejem taekwondo Polish Open Cup, który odbędzie się za dwa tygodnie w Opolu.