Niedźwiadek grał „w kratkę”

LUBLINIANKA LUBLIN – UKS NIEDŹWIADEK CHEŁM 0:8 (0:2)LUBLINIANKA LUBLIN – UKS NIEDŹWIADEK CHEŁM 0:8

(0:2)0:1 – Jodłowski (12), 0:2 – P. Wójcicki (29), 0:3 – P. Wójcicki (41), 0:4 – Jodłowski (48), 0:5 – Jodłowski (56), 0:6 – Adamski (60), 0:7 – Rak (63), 0:8 – Jabłoński (75).NIEDŹWIADEK: Nazaruk – Haponiuk, Leśniak, Guz (63 Poźniak), Zalewski (58 Seniuk), Krawiec, Rak, P. Wójcicki, Adamski (68 M. Wójcicki), Dejneka (41 Jabłoński), Jodłowski (75 Litwiniuk).Juniorzy młodsi Niedźwiadka Chełm szybko zapomnieli o niespodziewanej porażce na inaugurację sezonu z Ładą Biłgoraj. Podopieczni trenerów Andrzeja Krawca i Anatola Obucha od pierwszej do ostatniej minuty kontrolowali przebieg boiskowych wydarzeń. – Zwycięstwo bardzo cieszy, ale mamy jeszcze wiele do poprawy. Nasza wygrana mogła być o wiele wyższa. Paweł Wójcicki miał jeszcze dwie dogodne sytuacje strzeleckie, a Jakub Jodłowski – trzy. Najważniejsze jednak, że odbudowaliśmy się po bolesnej przegranej z Ładą – powiedział po spotkaniu trener Krawiec.UKS NIEDŹWIADEK CHEŁM – GÓRNIK ŁĘCZNA 2:4 (1:2)Obydwa gole dla Niedźwiadka strzelił Jakub Jodłowski w 30 min. z wolnego i 69 min.NIEDŹWIADEK: Nazaruk – Haponiuk, Adamski (49 Głębocki), Olszak (41 Dejneka), Zalewski (51 Stepaniuk), Guz (49 Seniuk), Rak (76 M. Wójcicki), Leśniak, Krawiec (65 Jabłoński), P. Wójcicki, Jodłowski.Mimo że młodzi piłkarze Górnika Łęczna piłkarsko prezentowali się nieco lepiej od podopiecznych trenerów Andrzeja Krawca i Anatola Obucha, Niedźwiadek przy odrobinie szczęścia mógł to spotkanie zremisować. W pierwszej połowie gospodarze starali się utrzymywać kroku rywalom i gdy Jakub Jodłowski zdobył z wolnego wyrównującą bramkę, wszystko wskazywało na to, że nie będzie to jednostronny pojedynek. Niestety, jeszcze przez przerwą Górnik wykorzystał okazję i zdobył prowadzenie, a tuż po zmianie stron podwyższył wynik po prostym błędzie Niedźwiadka w obronie. Czwarta bramka to uderzenie z prawie 30 metrów w samo okienko bramki Nazaruka. Trzybramkowe prowadzenie sprawiło, że łęcznianie oddali pole gospodarzom. Ci w ciągu kilku minut stworzyli dwie okazje do zdobycia bramki. Obie zmarnował Jodłowski. W 69 min. ten sam zawodnik zrehabilitował się i dał nadzieje swoim kolegom na remis. Kontaktowego gola mógł strzelić Paweł Wójcicki, jednak zaprzepaścił okazję sam na sam z bramkarzem Górnika. W końcówce Niedźwiadek miał jeszcze dwie sytuacje strzeleckie, ale był nieskuteczny. Goście natomiast stworzyli sobie jedną dogodną okazję, której też nie wykorzystali. Po meczu, prowadzący drużynę trener Krawiec, nie ukrywał złości na swoich podopiecznych. – Zapomnieliśmy, jak się gra w piłkę – skwitował krótko.Wyniki dotychczasowych spotkań: I kolejka, Niedźwiadek – Łada Biłgoraj 1:2, Gaudium Zamość – Tomasovia 0:1, Górnik Łęczna – Hetman Zamość (23.08), Sygnał Lublin – Lublinianka (06.09). II kolejka, Łada Biłgoraj – Gaudium Zamość 3:1, Górnik Łęczna – Sygnał Lublin 1:1, Hetman Zamość – Tomasovia Tomaszów Lubelski (30.08). III kolejka: Gaudium Zamość – Lublinianka Lublin 5:1, Tomasovia Tomaszów Lubelski – Łada Biłgoraj 3:3, Sygnał Lublin – Hetman Zamość 4:3.Tabela1. Łada 3 7 8-52. Górnik 2 4 5-33. Sygnał 2 4 5-44. Tomasovia 2 4 4-35. NIEDŹWIADEK 3 3 11-66. Gaudium 3 3 6-57. Hetman 1 0 3-48. Lublinianka 2 0 1-13(s)