Niedźwiadek mógł uciec Sygnałowi…

NIEDŹWIADEK CHEŁM – SYGNAŁ LUBLIN 2:2 (1:1)NIEDŹWIADEK CHEŁM – SYGNAŁ LUBLIN 2:2 (1:1)

Bramki dla Niedźwiadka Haponiuk w 37 min. i Jodłowski w 77 z rzutu karnego.NIEDŹWIADEK: Nazaruk – Leśniak, Haponiuk, Salewski, Guz, Głębocki (70 Dejneka), Krawiec, Zalewski, P. Wójcicki, Olszak (70 Adamski), Jodłowski.Dla obu drużyn był to niezwykle ważny pojedynek. Czwarty w tabeli Niedźwiadek w przypadku zwycięstwa zrobiłby olbrzymi krok w kierunku awansu do grupy mistrzowskiej I ligi wojewódzkiej juniorów młodszych. Goniący go Sygnał z kolei miał do tego meczu dwa punkty straty i żeby zwiększyć swoje szanse na miejsce w pierwszej „czwórce”, musiał wywieźć z Chełma trzy punkty.- Nie zagraliśmy najlepszego spotkania – mówił po ostatnim gwizdku sędziego trener Anatol Obuch, którym tym razem prowadził sam drużynę. Drugi trener Andrzej Krawiec o tej samej porze miał mecz Kłosa. – Goście w 15 min. wyszli na prowadzenie, nam jeszcze przed przerwą udało się doprowadzić do remisu po strzale Haponiuka głową. Gdy w 77 min. z rzutu karnego do siatki trafił Jakub Jodłowski, sądziliśmy, że szczęście do nas uśmiechnie się i zdobędziemy upragnione trzy punkty. Niestety, w ostatniej minucie spotkania Sygnał przeprowadził składną akcję. Po dośrodkowaniu ze skrzydła jeden z zawodników gości wbiegł między dwóch stoperów i ładnym strzałem wyrównał stan meczu. Tak czy owak zachowujemy miejsce w pierwszej czwórce, szkoda straconych punktów, by była szansa awansować w tabeli o jedną pozycję. W piątek w Zamościu w spotkaniu z Hetmanem powalczymy o pełną pulę.Wyniki pozostałych spotkań 11. kolejki: Gaudium Zamość – Górnik Łęczna 1:1, Tomasovia Tomaszów Lubelski – Lublinianka Lublin 10:1, Łada Biłgoraj – Hetman Zamość 1:2.Tabela1. Tomasovia 10 25 38-132. Łada 10 22 26-133. Górnik 11 20 24-184. NIEDŹWIADEK 11 19 31-165. Sygnał 11 17 31-266. Hetman 11 12 21-217. Gaudium 11 7 14-248. Lublinianka 11 3 11-65 (s)