Niedźwiadek wygrał w Piaskach

Drużyny UKS Niedźwiadek Chełm uczestniczyły w Halowym Turnieju Piłki Nożnej „Widok Cup”, dla zawodników z rocznika 2009, który odbył się w hali sportowej w Piaskach. W zawodach wzięło udział 11 drużyn, które rywalizowały w trzech grupach.
Zespół UKS Niedźwiadek I Chełm nie miał sobie równych i zasłużenie zwyciężył, uzyskując następujące wyniki: z Lublinianką Lublin 4:0, z Widokiem II Lublin 5:0, z Vrotcovią Lublin 2:0, z Widokiem I Lublin 2:2 w karnych 1:0, z Orlikiem Bełżyce 2:0.
Drużyna Niedźwiadka II Chełm ostatecznie uplasowała się na 10 miejscu uzyskując następujące wyniki: z Orlikiem Bełżyce 0:1, Stalą Poniatowa 0:2, Widokiem I Lublin 1:0, BKS Lublin 0:0 w karnych 1:0. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Alana Lipskiego z pierwszej drużyny Niedźwiadka. Organizator wyłonił również po jednym wyróżniającym się zawodniku z każdej z drużyn. W pierwszym zespole wyróżniono Maksymiliana Kloca, w drugiej drużynie – Oliwiera Dynysiuka.
Drużyny Niedźwiadka wystąpiły w następujących składach: Niedźwiadek I – Mateusz Tulikowski, Antoni Oszwa, Michał Mazurek, Alan Lipski, Dominik Psuja, Dorian Mataczyński, Maciej Kuś, Maksymilian Kloc, Kajetan Kowalczyk, Szymon Podjadek. Niedźwiadek II – Przemysław Kalinowski, Kacper Suszcz, Patryk Ogiński, Oliwier Dynysiuk, Oliwier Prucnal, Kacper Grzywna, Wiktor Czarnecki, Alan Michalski, Mateusz Wolańciuk, Konrad Skoczylas, Emil Pachuta. Opiekunem obu drużyn był Karol Skubisz. (s)