Niemiła niespodzianka na Wieniawie

W meczu 15. kolejki piłkarskiej IV ligi Lublinianka przegrała u siebie z niżej notowaną Unią Hrubieszów 1:2. Sobotnia porażka jest już siódmą w rozgrywkach zespołu z Wieniawy.
Goście po 30. minutach wygrywali już 2:0. Po dwóch znakomitych dośrodkowaniach Aleksandra Poteruchy do siatki trafiali Mariusz Podgórski, który w w 23. minucie popisał się precyzyjną główką oraz Dominik Karaszewski, który siedem minut później efektownym wolejem umieścił piłkę w siatce.
Lublinianka jedynego gola zdobyła w 37. minucie. Strzałem z rzutu wolnego tuż zza „16” bramkarza Unii pokonał Erwin Sobiech. Później, choć najlepszy strzelec Lublinianki dwoił się i troił, wyrównać mu się nie udało. Najbliżej był tego w 52. minucie, gdy po jego strzale piłka odbiła się od słupka.