Nowa propozycja dla biegaczy

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Bystrzyca” w Lublinie we współpracy z Urzędem Miasta i Organizacją Środowiskową Akademickiego Związku Sportowego Województwa Lubelskiego zaprasza lublinian i mieszkańców regionu do udziału w nowym cyklu imprez sportowych #biegnijlublin. Pierwsze zawody, „Mila na Start”, odbędą się już 11 marca.


#biegnijlublin to osiem wydarzeń biegowych, biegowo-rowerowych i imprez towarzyszących. – Chcemy wykorzystać potencjał nowego stadionu lekkoatletycznego przy al. Piłsudskiego. Ten nowoczesny obiekt będzie zapleczem i punktem startowym wszystkich imprez w ramach cyklu #biegnijlublin – podkreślają organizatorzy akcji.
Podczas wszystkich imprez w ramach #biegnijlublin na zawodników będą czekały unikatowe, profesjonalnie przygotowane i – co godne podkreślenia – atestowane trasy.
– Gwarantujemy fachową obsługę, wygodne zapisy przez Internet i profesjonalny pomiar czasu, zapewniany przez najlepszą firmę w Polsce. Wszystkich uczestników zaopatrzymy w wyjątkowe pakiety startowe, w których znajdą się owoce, napoje izotoniczne i prezenty (m.in. odzież sportowa), dostarczone przez renomowanych producentów. Na biegaczy będą czekały atrakcyjne nagrody, przewidziane nie tylko dla zwycięzców biegów w poszczególnych kategoriach, ale także losowane wśród wszystkich uczestników – zachęcają organizatorzy cyklu #biegnijlublin.
Szanse zdobycie cennych nagród będą mieli ci, którzy wystartują w czterech edycjach biegu Mila na Start oraz jednym dowolnym dodatkowym biegu w ramach cyklu: Lubelskim Biegu Nieustraszonych, Biegowym Pikniku Niepodległości lub Lubelskim Duathlonie.

Kalendarz #biegnijlublin

MILA na START 4 edycje: 11 marca/24 czerwca/26 sierpnia/28 października (dystans: 5 mil – 8,04 km od lat 16, 1/4 mili – 6-8 lat, 1/2 mili – 9-12 lat, 1 mila – 13-15 lat).
Lubelski Bieg Nieustraszonych 2. edycje : 22 kwietnia i 30 września (dystans ok. 5 km, okolice Zalewu Zemborzyckiego)
Biegowy Piknik Niepodległości 6 maja (dystans 1918 m, wyniki 100 najlepszych znajdą się na specjalnej tablicy pamiątkowej na stadionie)
Lubelski Duathlon
23 września (bieg+jazda na rowerze, finał w nowym parku przy ul. Zawilcowej, będzie połączony z oficjalnym otwarciem parku).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here