Nowi liderzy w I i II lidze!

Stara Gwardia w składzie: Konrad Wierzbiński – Daniel Borzęcki, Łukasz Sulowski, Michał Niedzielski, Damian Grymuza, Krzysztof Chłopek oraz Grzegorz Kuśmirek, Jan Stankiewicz, Adrian Mańko, Sebastian Król i Marek Gołociński pokonała Multimel 7:3 i awansowała w IV lidze z siódmego na trzecie miejsce

Czwarta seria spotkań w Orlikowej Lidze Szóstek, organizowanej przez LAKP, przyniosła zmianę na prowadzeniu w I i II lidze. W meczu na szczycie na zapleczu ekstraligi RKS Motor uległ 0:1 Wściekłym Psom. W drugiej lidze potknięcie „Szerszeni” (remis z Neo) wykorzystała ekipa Zawsze Spoko, która po zwycięstwie 3:2 z Daewon została samodzielnym liderem.
W pozostałych klasach rozgrywkowych na czele bez zmian. W ekstralidze czwarte zwycięstwo odniosła ekipa ZiP Kalina, pokonując 3:0 Widok.
Także po raz czwarty wygrały czwartoligowe Krupniki07 (z Va Bank 4:1).
W III lidze z kolei trzeci komplet punktów zanotowały Kancelaria Filipek & Kamiński (6:3 z Cormay) i Elektro-Spark (3:1 z Plagą Szczurów). Oba zespoły mają po 10 pkt.

Ekstraliga

4. kolejka: Moore – KS Marmota 1:3 (0:1) * Poker Team – Ipso Iure 3:6 (2:3) * Rapid – PHU Pad-Bud 2:4 (1:1) * Malagenia – Bempresa 5:0 (2:0) * Widok – ZiP Kalina 0:3 (0:1) * Softdeco – M.A.S. Sport Dziesiąta 5:7 (4:4)
1. ZiP Kalina 4 12 14-3
2. KS Marmota 4 9 12-10
3. Malagenia 3 6 8-2
4. Moore 3 6 12-9
5. Rapid 4 6 16-14
6. Poker Team 3 6 12-10
7. M.A.S. Sport 3 4 13-12
8. Widok 4 4 9-13
9. Pad-Bud 4 4 9-14
10. Ipso Iure 2 3 9-7
11. Bempresa 4 1 7-17
12. Softdeco 4 -1 8-18
Najlepsi strzelcy:
6 – Bartłomiej Barwiak (Marmota)
5 – Jacek Piekarczyk (Kalina)

I LIGA

RKS Perła – Wściekłe Psy
0:1 (0:0)
Perła: Przemysław Powaga – Przemysław Kłoda, Grzegorz Sołdaj, Michał Młynarczyk, Michał Nurzyński, Jakub Szymański oraz Krzysztof Poleszak, Radosław Stachyra, Paweł Nurzyński.
Wściekłe Psy: Paweł Żydek – Łukasz Wójcik, Marcin Kierepka, Mateusz Sadowski, Paweł Czarkowski, Wasyl Slobodyan oraz Paweł Włoch, Andrzej Samulak, Michał Stec.
Bramka: Sadowski 20
Pozostałe mecze 4. kolejki: Underground Poker League – Primavera 2:2 (2:1) * Cleopatra – Promil 2:2 (0:1) * Adampol Team – Hüttenes 5:2 (2:1) * piekarz-auto.pl – Politechnika 4:2 (0:1) * UMWL – Antique 1:2 (1:0).
1. Wściekłe Psy 4 9 6-3
2. Primavera 4 7 10-6
3. UPL 4 7 12-10
4. Perła 4 7 7-6
5. Cleopatra 4 7 8-9
6. Adampol 3 6 13-10
7. Hüttenes 4 6 8-9
8. Antique 4 6 6-8
9. Promil 3 4 5-5
10. Politechnika 4 4 9-10
11. piekarz-auto.pl 4 3 8-9
12. UMWL Szkoltex 4 0 4-11
Najlepsi strzelcy:
5 – Paweł Szyjduk (Adampol)
4 – Artur Nehring (UPL), Dawid Pikul (Politechnika), Norbert Piotrowski (Cleopatra)

II LIGA

Zawsze Spoko – Daewon
3:2 (1:1)
Zawsze Spoko: Krzysztof Stachyra – Michał Styk, Marcin Ożga, Michał Kopeć, Dawid Polesiak, Grzegorz Szczepaniak oraz Miłosz Stanisławek, Rafał Borowski, Radosław Fiut, Marcin Brzozowski.
Daewon: Artur Bielak vel Bielecki – Rafał Szewczyk, Marcin Płachta, Sławomir Portka, Andrzej Ziółek, Patryk Pidek oraz Piotr Goleniewski, Bogusław Ciemiński, Arkadiusz Michalak.
Bramki: Polesiak 12, 13, 22 – Płachta 7, Pidek 18.
Pozostałe mecze 4. kolejki: Wicher – Undefined 2:0 (0:0) * 716 – Mat-Geo 3:0 (1:0) * Kośminek – Herbowa 0:3 (0:1) * Szerszeń Team – Neo 3:3 (2:2) * Husaria – Robimy Marketing 1:6 (0:2).
1. Zawsze Spoko 4 10 10-5
2. Szerszeń 4 8 17-6
3. Neo 4 8 13-6
4. RM 4 7 10-4
5. 716 4 7 5-5
6. Undefined 4 6 12-8
7. Mat-Geo 4 6 9-10
8. KP Wicher 4 4 6-6
9. Herbowa 4 4 6-11
10. FC Kośminek 4 4 2-8
11. Husaria 4 1 2-17
12. Daewon 4 0 5-11
Najlepsi strzelcy:
7 – Daniel Mróz (Szerszeń),
5 – Dawid Polesiak (Zawsze Spoko), Paweł Lizun (Szerszeń)

III LIGA

4. kolejka: Elektro-Spark – Plaga Szczurów 3:1 (1:0) * Cormay – Kancelaria Filipek & Kamiński 3:6 (0:3) * Olimp – Posesja 6:0 (2:0) * MW Lublin – KP Starówka 1:0 (0:0) * GOL-asy – Gliniana 0:2 (0:0) * Ekipa 666 – Hubex 4:0 (3:0).
1. Kancelaria 4 10 15-5
2. Elektro-Spark 4 10 14-7
3. MW Lublin 4 8 6-4
4. Hubex 4 6 4-5
5. GH Olimp 4 5 10-6
6. Ekipa 666 4 5 8-5
7. Gliniana 4 5 7-10
8. Starówka 4 4 11-8
9. Plaga 4 3 3-7
10. Cormay 4 3 8-16
11. GOL-asy 4 2 1-5
12. Posesja 4 2 6-15
Najlepsi strzelcy:
6 – Marcin Górny (Starówka)
5 – Krystian Wolak, Łukasz Misztal (Elektro-Spark)

IV LIGA

4. kolejka: Stara Gwardia – Multimel 7:3 (3:1) * Billennium – Mamrotki 3:4 (1:1) * PKS BIGOS – Bulbazaury 2:1 (1:0) * Va Bank – Krupniki 1:4 (1:2) * LSM Tean – Nieproszeni Goście 4:2 (1:0) * Fabryka Formy – Automaticos 4:2 (2:2) * Fabryka Cukierków Pszczółka – Bystra Wojciechów 2:3 (1:2) * Bio Berry – Weterani 0:3 wo.
1. Krupniki07 4 12 11-2
2. F. Formy 3 9 15-2
3. Stara Gwardia 4 9 12-11
4. Va Bank 4 7 10-5
5. Billennium 4 7 9-6
6. Wojciechów 4 7 11-10
7. Pszczółka 4 6 10-9
8. PKS BIGOS 4 6 8-7
9. Mamrotki 3 6 7-6
10. Weterani 4 6 7-7
11. Bio Berry 4 5 6-3
12. N. Goście 4 3 9-14
13. Multimel 4 3 11-17
14. LSM Team 4 3 6-16
15. Bulbazaury 4 1 4-7
16. Automaticos 4 -1 7-15
Najlepsi strzelcy:
6 – Maciej Jabłoński (Multimel), Michał Kulig (Fabryka Formy)