Nowy zarząd Kłosa

W Klubie Sportowym Gminy Chełm Kłos doszło do zmian w zarządzie. Z funkcji prezesa, po półrocznym kierowaniu klubem, zrezygnował były zawodnik Kłosa, Sławomir Wyrostek.


Nadzwyczajne walne zgromadzenie członków klubu Kłos Gmina Chełm odbyło się w ubiegły czwartek 9 stycznia. Do tej pory w zarządzie klubu zasiadały trzy osoby: Sławomir Wyrostek – prezes, Łukasz Drzewicki – wiceprezes i Piotr Poznański – sekretarz zarządu. Po rezygnacji Sławomira Wyrostka z funkcji prezesa, walne wybrało nie tylko nowego sternika klubu, ale również dwóch kolejnych członków zarządu.

Prezesem został 30-letni Damian Flis, czołowy zawodnik czwartoligowego zespołu Kłosa. Funkcję wiceprezesa dalej będzie sprawował Łukasz Drzewicki, który również jest zawodnikiem zespołu seniorów. W zarządzie pozostał także Piotr Poznański, też piłkarz Kłosa, natomiast nowymi postaciami we władzach klubu są trenerzy, Robert Tarnowski – prowadzący seniorów i Marek Tarnowski – szkoleniowiec grup młodzieżowych.

Czwartoligowa drużyna Kłosa po rundzie jesiennej zajmuje spadkowe, czternaste miejsce z pięcioma punktami straty do trzynastej Unii Hrubieszów. Celem drużyny z gminy Chełm jest walka o utrzymanie się w IV lidze. (r)

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here