Oby wiosna była lepsza

Nie takiej 1. rundy w wykonaniu zespołu Motoru spodziewał się z pewnością Tomasz Brzyski, który w letniej przerwie zasilił lubelską drużynę. W 17. meczach lublinianie zgromadzili 30 pkt., o pięć mniej od lidera, Hutnika Kraków

W meczu ostatniej kolejki I rundy piłkarskiej III ligi Motor Lublin ledwo zremisował w Skawinie z drużyną Wiślan Jaśkowice 1:1. Brak wygranej z zdecydowanie niżej notowanymi rywalami sprawił, że lublinianie spadli w tabeli na piąte miejsce i na półmetku rozgrywek tracą do lidera Hutnika Kraków aż pięć punktów.

Bramkę dla „żółto-biało-niebieskich” w sobotnim spotkaniu zdobył w 34. minucie Szymon Kamiński, który po rzucie rożnym z kilku metrów skierował piłkę do siatki gospodarzy.
Miejscowi wyrównali w 69. minucie – Krzysztof Szewczyk znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem Motoru i nie zmarnował znakomitej okazji. MAG

Wiślanie Jaśkowice – Motor Lublin 1:1 (0:1)

Motor: Olszewski – Wołos, Majewski, Cichocki, Michota, Brzyski, D. Kamiński (88 Rak), Gałecki (82 Meskhiia), Sz. Kamiński, Bonin, Nowak (79 Paluch).
Bramki: 0:1 Sz. Kamiński 34, 1:1 Szewczyk 69. Żółte kartki dla Motoru: Majewski, Sz. Kamiński, Cichocki, Michota.