Okolicznościowe koszulki za chwilę w sprzedaży

Piłkarze i sztab szkoleniowy Motoru Lublin zaprezentowali się w ubiegłym tygodniu w koszulkach przygotowanych z okazji awansu lubelskiego zespołu do II ligi. Okolicznościowe trykoty z początkiem czerwca trafią do sprzedaży. Jest to edycja limitowana.

Klub przedstawił też kilka propozycji dla osób, które przed rundą wiosenną 2020 zakupiły karnet na domowe mecze Motoru, ale z uwagi na pandemię koronawirusa i zakończenie rozgrywek nie mogły obejrzeć na Arenie Lublin spotkań z udziałem „żółto-biało-niebieskich”.

Klub proponuje kibicom wykorzystanie środków z zakupionego karnetu na klubowe gadżety, które dostępne są w sklepiku, przeniesienie karnetu na sezon 2020/2021 w takiej cenie, w jakiej został zakupiony lub zwrot kosztów (całościowych) poniesionych z zakupu karnetu (do 10 czerwca).

Sympatycy mogą też wesprzeć klubu w czasie trwania koronawirusa – rezygnując ze zwrotu środków finansowych.

Klub jednocześnie poinformował, że jeśli w sezonie 2020/2021 mecze będą odbywały się z ograniczoną liczbą kibiców, pierwszeństwo wejścia na stadion będą miały osoby, które zdecydują się przenieść karnet z rundy wiosennej sezonu 2019/2020 oraz osoby, które zrezygnują ze zwrotu środków finansowych, aby wesprzeć klub.

MAG