Oprócz koszulek i dresów szyją teraz także maseczki z logo ukochanego klubu

Gdy z powodu epidemii koronowirusa życie sportowe w Polsce zamarło, wydawać by się mogło, że firma taka jak MW Sport z Lublina, czołowy producent wysokiej jakości odzieży sportowej do większości gier zespołowych, mógłby jedynie zamknąć interes, a jego właściciel rwać włosy z głowy. Nic z tych rzeczy!


Teraz oprócz koszulek i dresów od kilkunastu dni przy ul. Anny Walentynowicz (dawna Lucyny Herc) szyją maseczki i to nie byle jakie, bo każdy kibic może zamówić taką z logiem ukochanego klubu, a nawet zdjęciem swojego ulubionego piłkarza.

– Zamiast standardowej maseczki, zachęcamy do zakupu naszych sublimowanych masek. Sublimacja to najtrwalsza metoda nadruku. Nie spierze się nawet przy zalecanych 60 stopniach podczas prania – mówi Marek Wójcik, który w 2000 roku założył firmę MW Sport, a przed kilkoma laty przekazał, ją dzieciom Łukaszowi i Annie, które teraz wspólnie z ojcem prowadzą rodzinny interes.

– Oferujemy możliwość wyboru maseczek z wzornika przygotowanego przez naszego grafika, a także z nadrukiem indywidualnym, zaproponowanym przez osobę, która chce kupić u nas maseczkę – dodaje Marek Wójcik, zapraszając wszystkich chętnych do kontaktu telefonicznego pod numerem: 81 745 40 54 oraz e-mail: biuro@mw-sport.pl

Koszt jednej maseczki to około 12 złotych plus VAT. Cena zależy też od ilości zamówienia.

Na grafice obok przedstawione są wzory maseczek jakie MW Sport przygotowało dla BKS Lublin.

BAS