Pech w doliczonym czasie

Niesamowitego pecha mieli juniorzy młodsi Niedźwiadka Chełma, którzy w sobotę grali w Białej Podlaskiej z TOP 54. Podopieczni Anatola Obucha i Andrzeja Krawca zremisowali 2:2 (1:1), tracąc gola w doliczonym czasie gry z rzutu karnego. Końcówka spotkania była dramatyczna.
W 22 min. gospodarze prowadzili po strzale z rzutu wolnego, ale trzy minuty później z rzutu karnego wyrównał Michał Grądz. Niedźwiadek przeważał i miał kolejne sytuacje do zdobycia gola. – Gra toczyła się pod nasze dyktando. W 50 min. po akcji Grądza prowadzenie dał nam Mariusz Jaroszek – opowiada Andrzej Krawiec. – Gdybyśmy strzelili trzecią bramkę, a okazje ku temu były, wrócilibyśmy do Chełma z kompletem punktów. Rywal grał prostą piłkę. Nastawił się na szybkie kontry. Tuż przed końcem spotkania nasz bramkarz Jakub Szymkowiak dostał czerwoną kartkę za faul taktyczny i ostatnie minuty między słupkami spędził Krzysztof Haponiuk. TOP rzuciło się do ataku i w piątej minucie doliczonego czasu wyrównało z karnego. Piłka uderzyła w rękę Jakuba Jodłowskiego i sędzia słusznie pokazał na jedenasty metr. Szkoda, bo powinniśmy ten mecz wygrać. Zespołowi brakuje jednak doświadczenia, to są młodzi chłopcy, z takich meczów muszą jednak wyciągać wnioski – dodaje Krawiec. W niedzielę 15 bm. o 13.00 na stadionie miejskim w Chełmie Niedźwiadek zagra z Piłkarskimi Nadziejami Motoru Lublin.

Niedźwiadek zagrał w składzie: Szymkowiak – Dubaczyński, Rak (70 Giedz), Jodłowski, Leśniak (50 Jaszcz), Grądz, Małysz, Głębocki (41 Haponiuk), Jaroszek, Wójcicki, Olszak (41 Krawiec).
Pozostałe wyniki: Avia Świdnik – BKS Lublin 1:3, Motor Lublin S.A. – Widok Lublin 2:0, Stal Kraśnik – Wisła Puławy 0:3, Górnik Łęczna – Hetman Zamość 7:0, Piłkarskie Nadzieje Motor Lublin – OSiR Biłgoraj 7:0, Orlęta Radzyń Podlaski – Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:0.
1. Motor S.A. 9 25 35-3
2. Wisła 9 20 18-11
3. Górnik 9 19 23-9
4. BKS Lublin 9 18 28-11
5. PN Motor 9 15 21-18
6. Widok 8 14 17-10
7. Avia 8 13 17-14
8. Orlęta R.P. 9 13 10-13