Pękniesz ze śmiechu – poznaj najśmieszniejsze występy stand-upowe

Potrzeba Ci solidnej dawki pozytywnych emocji, żeby rozerwać się po całym tygodniu pracy? A może po prostu cenisz sobie dobrą zabawę? Z pewnością docenisz jeden z występów stand-upowych, który przeniesie Cię do świata humoru, absurdu oraz dystansu do siebie i do otoczenia. Spójrz na nasze propozycje stand-upów.

Mongoł z dystansem do siebie

Sam siebie określa Mongołem, pokazując jak duży ma do siebie dystans. Bilguun Ariunbaatar, czyli artysta o trudnym imieniu i nazwisku znany jest z doskonałego poczucia humoru i uwodzenia publiczności w czasie swoich występów stand-upowych. Komik wystąpi aż w 7 miastach, a jego stand-upowe tournée potrwa od 10 do 24 września. Rozpocznie je w Bydgoszczy, gdzie 10 września odwiedzi Antena Club, następnie dzień później odwiedzi Poznań i Klub 9 stóp, a dwa dni później Inwest-Park w Pile. Po kilku dniach przerwy zawita w Warszawie, gdzie 21 września wystąpi w MultiPubie Pod Grubą Kaśką, a w środę 23 września odwiedzi Hotel Bristol w Rzeszowie oraz Krówka i Połówka w Zambrowie. Stand-upowy maraton zakończy się w Augustowie, gdzie Bilguun pojawi się w lokalu Gruby Benek.

Bilguun Ariunbaatar jest nie tylko stand-uperem, ale i showmanem, aktorem, konferansjerem, a nawet piosenkarzem. Szybko odnalazł się w Polsce i bawi tutejszą publiczność swym wyjątkowym poczuciem humoru. Już wkrótce o jego talencie będzie można przekonać się na żywo.

10 komików, niezapomniana zabawa

Po wrześniowym maratonie z Bilguun Ariunbaatarem, październik zapowiada się równie obiecująco. Wszystko za sprawą Comedy Talent Show Komik 2020, które odbędzie się w aż 10 miastach. Czeka nas stand-up polski, czyli 100 komików, 10 miast, a główna nagroda dla najśmieszniejszego i najbardziej interesującego artysty to aż 30 000 złotych. Show poprowadzi Bilguun Ariunbaatar oraz Arkadiusz Pan Pawłowski. To niesamowita okazja, by uczestniczyć w stand-upowym widowisku pełnym śmiechu i dobrej zabawy. Pamiętaj: stand-up bilety, 10 miast do wyboru, rewelacyjny wieczór.

Gdzie można uczestniczyć w widowisku? 3 października pierwsza odsłona wydarzenia odbędzie się w Teatrze Cabaret w Krakowie, a następnego dnia w Klubie Pomarańczarnia w Katowicach. Tydzień później Komik 2020 odbędzie się w łodzi w Klubie Scenografia oraz w Warszawie w Explosion Club. Kolejne dni to czas na Poznań, Wrocław, Białystok, Lublin, Gdańsk i Szczecin. Wybierz najbardziej odpowiadające Ci miasto i szykuj się na niepowtarzalny wieczór pełen wrażeń.

Juwenaliowy Wieczór Standupowy

Jeśli wciąż Ci mało, to nie koniec stand-upowych wrażeń. Juwenaliowy Wieczór Stand-upowy to impreza, która 21 października o 19:30 odbęedzie się w Hali Sportowej Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach. Na scenie pojawi się kilku utalentowanych artystów, którzy oczarują publiczność swym poczuciem humoru i wyostrzonym dowcipem. Tego wieczoru odbędzie się występ stand-upowy Błażeja Krajewskiego, Adama Can Bendlera oraz Tomasza Jachimka. Imprezę natomiast poprowadzi Marcin Zbigniew Wojciech. Ilość miejsc jest ograniczona, warto się pospieszyć i już dziś zakupić bilety.

Artykuł sponsorowany