Perełki po przerwie włączyły piąty bieg

Perełki po przerwie włączyły piąty bieg

Gdy do przerwy MKS Perła przegrywała 12:15 w Kobierzycach, miejscowi kibice po cichu liczyli, że ich pupilki mogą odnieść sensacyjną wygraną nad liderem. Nic z tych rzeczy. Po przerwie lublinianki zabrały się ostro do pracy, szczególnie w obronie, pozwalając gospodyniom na zdobycie przez 18. minut zaledwie jednego gola!


– Pierwsza odsłona była bardzo słaba w naszym wykonaniu. W dużej mierze to zasługa rywalek, które grały świetnie – mówi o meczu Robert Lis, trener MKS Perła. – Po zmianie stron uruchomiliśmy jednak jedną z naszych najsilniejszych broni, czyli obronę. Świadczy o tym nawet sama statystyka straconych bramek. Generalnie to był zły mecz, ale jak na ironię to właśnie takie spotkania najlepiej kształtują charakter drużyny i pomagają wygrywać tytuły. Sztuką jest zwyciężyć, kiedy nie idzie i kiedy niejedna ekipa załamałaby ręce i poddała się. Dziewczyny tego jednak nie zrobiły, pokazując wielki hart ducha i wolę walki – dodał szkoleniowiec.

KPR Gminy Kobierzyce – MKS Perła Lublin

20:21 (15:12)
MKS Perła: Januchta, Gawlik, Besen – Nocuń 5, Achruk 4, Gęga 3, Rosiak 3, Rola 2, Drabik 2, Repelewska 1, Nestsiaruk 1, Migdaliowa, , Skrzyniarz, Matuszczyk, Stasiak.

Bilety na dwumecz z ADA CJ Barros już w sprzedaży

W sprzedaży są już bilety na dwumecz: MKS Perła – ADA CJ Barros w ramach 1/8 finału EHF Challenge Cup, który odbędzie się 27 i 28 stycznia (godz. 18) w lubelskiej hali Globus.
Cena biletów na oba spotkania wynosi: 30 zł – normalny, 15 zł – ulgowy (dzieci i młodzież do 26 roku życia, renciści, emeryci) oraz 50 zł – VIP (sektory przy płycie boiska, parking VIP, catering). Można zakupić bilety także na poszczególne spotkania odpowiednio za 20 zł, 10 zł i 30 zł . Wejściówki są dostępne na ticketik.pl oraz w siedzibie klubu przy ul. Kazimierza Wielkiego 8.