Perła nadal z Motorem

Prezes Zarządu Motoru Lublin Leszek Bartnicki oraz dyrektor generalny Perła – Browary Lubelskie SA Andrzej Rutkowski podpisują nową umowę.

Perła – Browary Lubelskie S.A., nadal będzie sponsorem Motoru Lublin.


– W nadchodzącym sezonie, tak jak dotychczas, będziemy wspierać starania piłkarzy Motoru Lublin o awans do II ligi. Wierzymy, iż dzięki m.in. naszej pomocy zarządowi oraz sztabowi szkoleniowemu uda się poprowadzić drużynę do ligowego zwycięstwa. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z władzami klubu. Doceniamy starania prezesa Leszka Bartnickiego i kadry trenerskiej oraz wolę walki i zaangażowanie całego zespołu w to, aby Motor godnie reprezentował nasze miasto i sięgnął po upragniony przez wszystkich awans – powiedział dyrektor generalny Perła – Browary Lubelskie S.A. Andrzej Rutkowski chwilę po tym jak parafowana została nowa umowa.
Perła od wielu lat wspiera lubelski zespół i jest obecnie jednym z jego głównych sponsorów. Przedłużenie umowy zapewnia Motorowi komfort pracy w rozpoczynających się 12 sierpnia rozgrywkach, co podkresla Leszek Bartnicki, prezes Motoru.
– Budujemy silną „drużynę” na sezon 2017/18 i niezmiernie się cieszę, że znajdzie się w niej tak znakomity „zawodnik” jak Perła Browary Lubelskie. To dla naszego klubu bardzo pozytywna wiadomość. Dziękujemy za to, że zostaliśmy obdarzeni zaufaniem ze strony tak znakomitego partnera. Cieszymy się, że Perła jest z Motorem na dobre i na złe. Głęboko wierzę w to, że w nadchodzącym sezonie czeka nas wiele okazji, by przy szklaneczce Perły świętować kolejne sukcesy naszych piłkarzy. Co ważne, Perła i Motor to dwie marki nierozerwalnie związane z Lublinem i powszechnie kojarzone z naszym miastem. Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, by nasza współpraca owocowała w postaci wielu obopólnych korzyści – mówi sternik Motoru.
Podobnie jak w poprzednim sezonie także i teraz relacje na żywo ze spotkań wyjazdowych lubelskiej drużyny będzie można oglądać w Perła Sport Pubie na Arenie Lublin.