Perły tuż za podium

Perły z trenerem Jerzym Rejdychem pozują po turnieju w Piaskach do pamiątkowego zdjęcia. Lublinianki zajęły w turnieju czwarte miejsce za AZS PSW Biała Podlaska, LKS Wierzchowiska i Suchowiczteam Wólka Panieńska.

Perły Lublin zajęły czwarte miejsce w rozegranym w Piaskach Halowym Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt (r. 2006 i młodsze) o Puchar Prezesa LZPN.

W zawodach wzięło udział łącznie siedem drużyn klubowych, które rywalizowały systemem „każdy z każdym”. Perła, prowadzona przez trenera Jerzego Rejdycha zgromadziła w turnieju 10 punktów, wygrywając z Dublerem Opole Lubelskie 3:1 oraz po 1:0 ze Startem Tomaszów Lubelski i UKS Piątka Plus Biała Podlaska, a także remisując 1:1 z Suchowiczteam Wólka Panieńska. Dwa mecze lublinianki nieznacznie przegrały, 0:1 ze zwyciężczyniami turnieju AZS PSW Biała Podlaska oraz LKS Wierzchowiska, który zajął drugie miejsce. BAS