Pewne zwycięstwo Niedźwiadka

UKS NIEDŹWIADEK CHEŁM – WIDOK LUBLIN 4:1 (3:1)

Gole dla Niedźwiadka strzelili: Głębocki w 8 i 35 min., Jodłowski w 24 min. oraz Olszak w 48 min.
NIEDŹWIADEK: Nazaruk (70 Skuczyński) – Leśniak, Olszak (68 Jabłoński), Salewski, Zalewski (70 Wawer), Petruk (30 P. Wójcicki), Krawiec, Rak, Dejneka (41 Haponiuk), Głębocki (64 Litwiniuk), Jodłowski (54 Stepaniuk).
Mecz Niedźwiadka z Widokiem odbył się na sztucznej nawierzchni w Lubartowie. Podopieczni trenerów Andrzeja Krawca i Anatola Obucha, po nieco pechowej porażce tydzień temu w Tomaszowie Lubelskim, bardzo chcieli się zrehabilitować i od pierwszych minut zaatakowali bramkę przeciwnika. – Do przerwy przeważaliśmy zdecydowanie – mówił po meczu Andrzej Krawiec. – Gdybyśmy lepiej ustawili celowniki, wynik byłby o wiele wyższy. Po zmianie stron dokonaliśmy dużo zmian i nasza przewaga już nie była tak zdecydowana, nie mniej jednak kontrolowaliśmy przebieg meczu.
Kolejny mecz w grupie mistrzowskiej I ligi wojewódzkiej juniorów młodszych Niedźwiadek rozegra w sobotę 14 kwietnia w Chełmie z Górnikiem Łęczna. Początek starcia o 13.00.
Wyniki innych meczów 3. kolejki: Górnik Łęczna – Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:2, BKS Lublin – Łada Biłgoraj 8:0, Orlęta Radzyń Podlaski – Wisła Puławy 3:1. Mecz zaległy: Tomasovia Tomaszów Lubelski – Widok Lublin 5:1. (s)