Pięciogwiazdkowe smrody?

Alter to najbardziej ekskluzywny, jedyny pięciogwiazdkowy, hotel w Lublinie

Czy najlepszy hotel w Lublinie nie jest podłączony do kanalizacji? Tak twierdzi jedna z naszych Czytelniczek, która skarży się na „pięciogwiazdkowe smrody”. – Co jakiś czas podjeżdża tam szambowóz i wypompowuje nieczystości – relacjonuje kobieta.


– Na Starym Mieście często czuć fetor rozchodzący się z okolic hotelu Alter. Pod cały ten luksus podjeżdża co jakiś czas szambowóz, niespiesznie wpuszcza rurę do trzewi hotelu i jeszcze wolniej spija wszystkie „smakołyki” – skarży się pani Maria, Czytelniczka „Nowego Tygodnia”, która napisała do naszej redakcji.

Kobieta ironizuje, że „dzięki temu mieszkańcy, przechodnie, turyści z kraju i ze świata mogą poczuć atmosferę naprawdę średniowiecznego miasta”. – Skoro można mieć podziemne spa, restaurację, bar i cokolwiek jeszcze, wypadałoby chyba zadbać o przyłącze kanalizacyjne – dodaje nasza Czytelniczka. O odniesienie się do tych uwag i odpowiedź, czy faktycznie hotel korzysta z usług szambowozu poprosiliśmy przedstawicieli Altera, ale nie dostaliśmy odpowiedzi.

Alter to najlepszy, jedyny pięciogwiazdkowy, hotel w Lublinie. Położony jest na Starym Mieście, niedaleko Bramy Grodzkiej. – Obiekt powstał z myślą o gościach, ceniących jednocześnie luksusowy wypoczynek i bliskość historii. (…) Przestronne, luksusowe wnętrza, doskonałe wzornictwo łączące historię i nowoczesność. Troska o detale i dbałość o zachowanie elementów XVI-wiecznej kamienicy wkomponowują je w koncepcję nowoczesnego, eleganckiego hotelu w sercu Starego Miasta – w taki sposób reklamuje się Alter na swojej stronie internetowej. R