Pierwsza porażka mistrzyń

W zaległym spotkaniu 2. kolejki Superligi PGNiG Kobiet MKS Selgros przegrał w Gdyni z Vistalem 20:23, chociaż do przerwy wygrywał 12:9.
O pierwszej porażce w trzecim spotkaniu w obecnym sezonie mistrzyń Polski zadecydował kiepski początek drugiej części meczu. Lublinianki przez 10 minut nie potrafiły zdobyć bramki, podczas gdy gospodynie do lubelskiej siatki trafiały aż pięciokrotnie. Na domiar złego za czerwoną kartkę parkiet musiała opuścić Marta Gęga, najskuteczniejsza w spotkaniu zawodniczka MKS Selgros. Gdynianki uzyskały dwubramkowe prowadzenie, którego nie oddały już do końca spotkania.
Vistal Gdynia – MKS Selgros Lublin 23:20 (9:12)
Vistal: Gapska, Kordowiecka – Kobylińska 8, Janiszewska 5, Stanulewicz 3, Szarawaga 2, Macedo 1, Matieli 1, Kozłowska 1, Dorsz 1, Urbaniak 1 oraz Olszowa, Borysławska.
MKS Selgros: Gawlik – Gęga 6, Kowalska 3, Rola 2, Repelewska 2, Migdaliowa 2, Skrzyniarz 2, Uzar 2, Drabik 1 oraz Matuszczyk, Kozimur.

4. kolejka Superligi PGNiG Kobiet: KPR Jelenia Góra – MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz 25:25 (14:13) * KPR Gminy Kobierzyce – AZS Łączpol AWFiS Gdańsk 23:25 (12:12) * Pogoń Baltica Szczecin – Energa AZS Koszalin 31:23 (16:13). Niedzielne mecze: MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. – MKS Selgros Lublin, Vistal Gdynia – UKS PCM Kościerzyna i Metraco Zagłębie Lubin – KRAM Start Elbląg zakończyły się po zamknięciu tego wydania.
1. AZS Łączpol 4 7 102-87
2. Start Elbląg 3 6 97-56
3. Pogoń Baltica 3 6 93-60
4. MKS Selgros 3 4 78-63
5. Vistal Gdynia 2 4 52-44
6. Energa AZS 4 4 115-108
7. Olimpia-Beskid 4 4 103-107
8. Zagłębie Lubin 3 2 74-82