Pierwsza wygrana Niedźwiadka u siebie

UKS NIEDŹWIADEK CHEŁM – GAUDIUM ZAMOŚĆ 5:1 (0:0)

Bramki dla Niedźwiadka: Jakub Jodłowski w 41, 46 min., Maciej Olszak w 59 min., Paweł Wójcicki 65 min. i Piotr Adamski w 70 min. Gol dla Gaudium padł w 67 min.NIEDŹWIADEK: Nazaruk – Leśniak (68 Dejneka), Haponiuk, Salewski, Guz (68 Kubów), Krawiec, P. Wójcicki, Głębocki (54 Adamski), Olszak (60 Jabłoński), Zalewski (62 Stepaniuk), Jodłowski.Juniorzy młodsi Niedźwiadka Chełm przerwali złą passę i – po trzech przegranych – w końcu odnieśli zwycięstwo na swoim boisku. Od pierwszej minuty spotkania z Gaudium podopieczni trenerów Anatola Obucha i Andrzeja Krawca ruszyli do ataku. – Mieliśmy kilka świetnych okazji, m.in. piłka uderzyła w poprzeczkę, potem jeden z naszych graczy znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale piłka nie chciała wpaść do siatki – opowiada A. Krawiec. – Bardzo dobrze weszliśmy w drugą połowę. Szybko zdobyte przez Jakuba Jodłowskiego dwa gole sprawiły, że chłopcy poczuli luz i zaczęli grać to, co powinni. Stwarzaliśmy kolejne sytuacje, po których padały bramki. Zwycięstwo bardzo cieszy, bo potrzebowaliśmy go, zwłaszcza u siebie. Wracamy na właściwe tory, nasza gra jest coraz lepsza. Już w pojedynku z Hetmanem graliśmy dobrze, brakowało jedynie skuteczności.W sobotę 16 września Niedźwiadek zagra na wyjeździe z Tomasovią Tomaszów Lubelski. – Jedziemy tam po trzy punkty! – deklaruje A. Krawiec.Wyniki pozostałych spotkań 6. kolejki: Górnik Łęczna – Łada Biłgoraj 1:0, Hetman Zamość – Lublinianka 8:0, Sygnał Lublin – Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:4.Tabela1. Tomasovia 6 16 19-72. Łada 6 13 13-73. Sygnał 6 10 15-114. Górnik 6 10 10-105. Hetman 6 9 15-86. NIEDŹWIADEK 6 9 17-97. Gaudium 6 3 9-158. Lublinianka 6 0 6-37(s)