Pierwsze „czwartki”

Pomimo strajku w szkołach, wystartowały wiosenne Czwartki Lekkoatletyczne organizowane są przez Chełmskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej przy współpracy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego, Urzędu Miasta Chełm, Starostwa Powiatowego w Chełmie oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Chełmie. Oto wyniki zawodów z 25 kwietnia:

BIEG NA 60 M

Dziewczęta: 2006 – 1. Wiktoria Gajosz (SP 7 Chełm), 2. Anna Kozłowska (SP Ruda Huta), 3. Dominika Zdanowicz (NSP 2 Chełm), 2007 – 1. Martyna Dolińska (SP Okszów), 2. Julia Rac (SP 7 Chełm), Julia Mazurek (SP 7 Chełm), 3. Nikola Młynarczyk (SP Sawin), 2008 – 1. Aleksandra Bąk (SP Ruda Huta), 2. Julia Raszyńska (Start Pawłów), 3. Emilia Stelmaczuk (SP 8 Chełm), chłopcy: 2006 – 1. Dawid Gruszka (SP 7 Chełm), 2. Kacper Kruk (NSP Kanie), 3. Oskar Padrak (SP Święcica), 2007 – 1. Łukasz Mazurek (SP 7 Chełm), 2. Bartosz Doliński (SP Ruda Huta), 3. Przemysław Kierepka (SP Sawin), 2008 – 1. Stefan Mendel (SP Urszulin), 2. Mateusz Grzelak (SP Okszów), 3. Jakub Hukowski (SP 7 Chełm).

BIEG NA 300 M

Dziewczęta: 2006 – 1. Zuzanna Ulrych (Agros Chełm), 2. Aleksandra Grzesiuk (SP 8 Chełm), 3. Zofia Stelmaczuk (SP 8 Chełm), 2007 – 1. Maja Mazurek (SP 7 Chełm), 2. Nikola Ufnal (NSP 2 Chełm), 3. Klara Stremlow (SP Sawin), 2008 – 1. Laura Kosarska (SP 8 Chełm), 2. Nikola Turewicz (SP 8 Chełm), 3. Maja Niemiec (SP 8 Chełm), chłopcy: 2006 – 1. Błażej Karauda (NSP 2 Chełm), 2. Alan Marcinkowski (SP 2 Chełm), 3. Maciej Ciołek (SP 7 Chełm), 2007 – 1. Jakub Orzędowski (SP 7 Chełm), 2. Karol Proniuk (SP Urszulin), 3. Marcel Prokopowicz (SP 7 Chełm), 2008 – 1. Alan Taszycki (SP 7 Chełm), 2. Dawid Gołoś (SP Urszulin), 3. Maciej Siwek (SP Sawin).

BIEG NA 600 M

DZIEWCZĘTA: 2006 – 1. Wiktoria Włodarczyk (SP Okszów), 2007 – 1. Julia Borys (NSP Wólka Kańska), 2. Julia Żuk (SP Okszów), 2008 – 1. Natalia Wyrostek (SP 8 Chełm), 2. Amelia Wyrostek (Agros Chełm), 3. Amelia Kogut (SP 8 Chełm).

BIEG NA 1000 M

CHŁOPCY: 2006 – 1. Jakub Panasiuk (SP Urszulin), 2. Kacper Tyrka (SP 2 Chełm), 3. Szymon Polak (SP 8 Chełm), 2007 – 1. Dawid Klajnert (Agros Chełm), 2. Mikołaj Folusz (Agros Chełm), 3. Marcin Zając (NSP Kanie), 2008 – 1. Sebastian Dołęgowski (SP Urszulin), 2. Konrad Grzywaczewski (SP Okszów).

SKOK W DAL

Dziewczęta: 2006 – 1. Zuzanna Ulrych (Agros Chełm), 2. Aleksandra Grzesiuk (SP 8 Chełm), 3. Dominika Zdanowicz (NSP 2 Chełm), Zofia Stelmaszuk (SP 8 Chełm), 2007 – 1. Maja Mazurek (SP 7 Chełm), 2. Nikola Ufnal (NSP 2 Chełm), 3. Julia Mazurek (SP 7 Chełm), chłopcy: 2006 – 1. Alan Marcinkowski (SP 2 Chełm), 2. Oskar Pardak (SP Święcica), 3. Szymon Gruszka (SP 7 Chełm), 2007 – 1. Maks Blicharz (SP 2 Chełm), 2. Przemysław Kierepka (SP Sawin), 3. Dawid Klajnert (Agros Chełm), Michał Wołosiuk (SP Święcica), 2008 – 1. Sebastian Dołębowski (SP Urszulin), 2. Dawid Gołoś (SP Urszulin), 3. Alan Taszycki (SP 7 Chełm).

RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ

Dziewczęta: 2006 – 1. Wiktoria Dzwonkowska (SP 7 Chełm), 2. Wiktoria Włodarczyk (SP Okszów), 3. Katarzyna Witamborska (SP Okszów), 2007 – 1. Roksana Baj (SP Ruda Huta), 2. Karolina Karczewska (SP Święcica), 3. Sandra Szakuła (SP Ruda Huta), 2008 – 1. Oliwia Kulik (SP Liszno), 2. Natalia Witkowska (SP Okszów), 3. Julia Gęba (SP 2 Chełm), chłopcy: 2006 – 1. Alan Marcinkowski (SP 2 Chełm), 2. Mateusz Petelewicz (SP Okszów), 3. Kacper Tyrka (SP 2 Chełm), 2007 – 1. Bartosz Doliński (SP Ruda Huta), 2. Tobiasz Poturzyński (Start Pawłów), 3. Miłosz Rudnik (SP Liszno), 2008 – 1. Piotr Bąk (SP Ruda Huta), 2. Konrad Grzywaczewski (SP Okszów), Oliwier Wanarski (SP Okszów), 3. Dominik Styk (SP Okszów).

SKOK WZWYŻ

Dziewczęta: 2006 – 1. Wiktoria Gajosz (SP 7 Chełm), 2007 – 1. Martyna Suchań (SP Ruda Huta), 2. Martyna Dolińska (SP Okszów), 3. Katarzyna Król (Start Pawłów), Zuzanna Świderczuk (NSP Wólka Kańska), 2008 – 1. Karolina Mękal (SP Okszów), Karolina Bochra (SP Okszów), 2. Nikola Strzelecka (SP Okszów), 3. Kinga Lewandowska (Start Pawłów), Wiktoria Zaworska (SP 7 Chełm), Tamara Tymczak (SP 7 Chełm), chłopcy: 2006 – 1. Szymon Kosz (SP 7 Chełm), 2. Brajan Zięba (NSP Wólka Kańska), Dawid Gruszka (SP 7 Chełm), 3. Kacper Kruk (NSP Kanie), 2007 – 1. Marcin Palonka (NSP Wólka Kańska), Jakub Orzędowski (SP 7 Chełm), 3. Łukasz Mazurek (SP 7 Chełm), Marcel Prokopowicz (SP 7 Chełm), 3. Bartosz Psuja (Start Pawłów), 2008 – 1. Jakub Hukowski (SP 7 Chełm), 2. Paweł Palonka (NSP Wólka Kańska), Mateusz Grzelak (SP Okszów), 3. Dawid Woźniczka (NSP Wólka Kańska). (kg)