Pierwszy trening już 7 maja

Legia Warszawa uruchamia w Lublinie piłkarskie przedszkole. Oficjalne otwarcie Legia Soccer Schools odbędzie się 7 maja na boisku przy Szkole Podstawowej nr 38 przy ul. Pana Wołodyjowskiego 13. Obecnie na stronie internetowej lublin.legiasoccerschools.pl trwają zapisy.


Przedszkola Piłkarskie Legii to zajęcia dla dzieci w wieku od 3. do 7. roku życia. Są częścią ogólnopolskiego projektu „Legia Soccer Schools”, którego celem jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród najmłodszych dziewczynek i chłopców poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia w oparciu o zajęcia sportowe na najwyższym poziomie.
Podczas zajęć dzieci, będąc pod opieką trenera oraz asystentki, wkraczają w zaczarowany świat bajek i opowieści, w którym przeżywając przygody bawią się, rywalizują w duchu fair play oraz grają w mini piłkę nożną.
W czasie zajęć dzieci, wykorzystując różne przybory, będą uczyły się prowadzić piłkę, uderzać ją na bramkę jak i grać w mini meczach piłkarskich. Wszystkie te działania będą osadzone w scenariuszu zajęć wykreowanym na świat bliski dzieciom – wesołych bohaterów znanych z bajek i ich przygód.
Dzięki odpowiedniej liczebności grup (do 15 os.) oraz bogatemu wyposażeniu placów treningowych każde dziecko może liczyć na pełne wsparcie zarówno pod kątem pomocy w czasie piłkarskich zadań, jak i rozwijania talentów, które drzemią w każdym małym człowieku.
Uwaga: Liczba miejsc w piłkarskim przedszkolu jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Opłata wpisowa za zajęcia już od 170 złotych (w ramach opłaty uczestnik otrzymuje strój treningowy marki Adidas oraz zaproszenie na mecz Legii Warszawa).
Opłata za miesiąc zajęć już od 85 zł. MAG