Piłkarskie Przedszkole Motoru zaprasza

Zajęcia Piłkarskiego Przedszkola Motoru Lublin odbywają się na bocznym boisku Areny Lublin

Po wakacyjnej przerwie powraca Piłkarskie Przedszkole Motoru Lublin. W sobotnie przedpołudnie, 2 września, na bocznym boisku Areny Lublin odbędą się kolejne zajęcia dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat.


– Na pierwsze po letniej przerwie zajęcia zapraszamy zarówno rodziców z dziećmi, które dotychczas regularnie uczęszczały do Piłkarskiego Przedszkola Motoru Lublin, jak i również osoby, które zastanawiają się nad zapisaniem swoich pociech na treningi. Pierwsze uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne i niezobowiązujące – mówi Leszek Bartnicki, prezes lubelskiego Motoru.
Piłkarskie Przedszkole Motoru Lublin to zajęcia z zakresu piłki nożnej dla dzieci w wieku od 3 do 7 roku życia, które są pierwszym etapem szkolenia w Akademii Piłkarskiej Motoru Lublin.
Całkowity koszt zajęć to 80 zł miesięcznie + jednorazowo 100 zł opłaty wpisowej. Każde dziecko uczestniczące w zajęciach otrzymuje w ramach opłaty wpisowej kompletny strój piłkarski marki Masita (koszulka, spodenki, getry), piłkę oraz bezpłatne zaproszenie na mecz pierwszej drużyny Motoru.
Zapisy oraz szczegółowe informacje:tel.: 519 519 275 (w dni robocze w godz. 9:00-17:00), e-mail: sekretariat@motorlublin.eu