Podziękowania za wspieranie futsalu

Niedzielna uroczystość zakończenia i podsumowania mistrzostw województwa była szczególna dla Jacka Kosierba, który z ramienia Lubelskiego Związku Piłki Nożnej organizował imprezę.

– Miałem okazję podziękować swojemu mentorowi Zbigniewowi Furmanowi z Ogniska TKKF Omega Lublin, wieloletniemu prezesowi Wojewódzkiego TKKF, który przed przeszło 20 laty „zaraził” mnie bakcylem halowej piłki nożnej – mówi świdniczanin, wielki entuzjasta futbolu, organizator wielu imprez dla piłkarzy-amatorów, nie tylko rozgrywanych pod dachem.

Statuetkę za promowanie futsalu w mediach podczas Mistrzostw Województwa Lubelskiego w Futsalu otrzymał nasz redakcyjny kolega Krzysztof Basiński (na zdjęciu z prawej)!

Wyróżnienie „sportowcowi” Nowego Tygodnia” nieprzypadkowo wręczył Marcin Najda, przewodniczący Rady Powiatu w Świdniku. Starostwo Powiatowe jest współorganizatorem Powiatowej Amatorskiej Ligi w Halowej Piłce Nożnej w Świdniku, o której od wielu lat kibice mogą przeczytać na łamach naszego tygodnika. „Nowy Tydzień” jest patronem medialnym tych rozgrywek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here