Pokonali Spartakusa, notując trzecie z rzędu zwycięstwo bez straty gola!

Piłkarze świdnickiej Avii wygrali trzeci mecz z rzędu nie tracąc bramki! W sobotę świdniczanie pokonali 2:0 w Daleszycach Spartakusa.

Kto wie, jakim wynikiem zakończyłoby się sobotnie spotkanie, gdyby w 10. minucie daleszycka drużyna wykorzystała rzut karny.

Jedenastkę arbiter podyktował za zagranie piłki ręką przez jednego z graczy Avii. Strzał Mateusza Zawadzkiego obronił jednak bramkarz Adrian Wójcicki.

Oba gole padły w drugiej połowie. W 55. minucie pierwszą bramkę strzelił Wojciech Białek. Pięć minut później na listę strzelców wpisał się Konrad Kołodziej, zdobywając pierwszego gola w obecnym sezonie.

Dzięki kolejnej wygranej Avia plasuje się w tabeli rozgrywek już na siódmym miejscu I traci do lidera Hutnika Kraków tylko sześć punktów.