Politechnika pokonała lidera!

Ostatnia, tegoroczna seria spotkań w II lidze była niezwykle udana dla naszych zespołów. LKPS Politechnika pokonała u siebie lidera Karpaty Krosno, a Avia zwyciężyła Błękitnych Ropczyce.

Obie nasze drużyny wygrały dopiero w tie-braku, chociaż prowadziły już po dwóch setach z rywalami 2:0.
Na szczęście w obu przypadkach nie sprawdziło się stare siatkarskie porzekadło, że „kto nie wygrywa w trzech setach, przegrywa w pięciu”.
MAG

Avia Świdnik – Błękitni Ropczyce 3:2 (25:22, 25:13, 25:27, 22:25, 15:13)

Avia: Misztal, Kurek, Machowicz, Żywno, Guz, Gajosz, Bonisławski (libero) oraz Czarnecki, Pigłowski, Baranowski, Sajdak, Kasiura.
LKPS Politechnika Lublin – Krosno Glass Karpaty Krosno 3:2 (25:16, 25:19, 21:25, 15:25, 15:9)
LKPS: Seliga, Rejowski, Kwiecień, Jesień, Czubiński, Borris, Cymerman (libero) oraz Antoszak, Malec, Kostaniak, Polczyk.

Pozostałe mecze 11. kolejki: SMS Neobus Raf-Mar Niebylec – RCS Radom 3:2 * KKS Kozienice – Skórzani Skarżysko-Kamienna/SMS Kielce 3:2 * AKS V LO Rzeszów pauzował.
1. Karpaty 10 26 29-10
2. Avia 10 22 27-13
3. LKPS 10 19 21-16
4. Błękitni 10 17 22-20
5. SMS 9 16 21-17
6. KKS Kozienice 10 11 18-24
7. RCS Radom 10 11 16-22
8. AKS V LO 9 6 9-23