Porażka na koniec jesieni

NIEDŹWIADEK CHEŁM – TOMASOVIA TOMASZÓW LUBELSKI 0:2 (0:1)NIEDŹWIADEK CHEŁM – TOMASOVIA TOMASZÓW LUBELSKI 0:2 (0:1)NIEDŹWIADEK:

Nazaruk (71 Skuczyński) – Salewski, Petruk (72 Poźniak), Guz (64 Kubów), Zalewski (55 Jabłoński), Leśniak, Krawiec, P. Wójcicki (70 Litwiniuk), Jodłowski, Adamski (60 Stepaniuk), Dejneka (41 Głębocki). Juniorzy młodsi Niedźwiadka, swoim ostatnim jesienią meczu, podobnie jak ich starsi koledzy z Chełmianki, również nie dali rady liderowi, przegrywając z nim na własnym boisku. Pierwsza połowa mimo wszystko należała do podopiecznych trenerów Andrzeja Krawca i Anatola Obucha. – Mieliśmy swoje sytuacje, niestety, Jakub Jodłowski i Piotr Adamski ich nie wykorzystali – opowiada A. Krawiec. – W ostatniej minucie pierwszej części gry jeden z naszych zawodników zachował się nieodpowiedzialnie we własnym polu karnym, sfaulował przeciwnika i sędzia podyktował jedenastkę. Stracony gol do szatni ustawił mecz w drugiej połowie. Potem po dośrodkowaniu w pole karne straciliśmy drugiego gola i ciężko było się nam już podnieść. Nie mniej jednak cieszymy się ze zrealizowanego celu, awansowaliśmy do grupy mistrzowskiej – dodaje trener Krawiec.Wiosną Niedźwiadek będzie grał ponownie z: Tomasovią, Łada Biłgoraj, Górnikiem Łęczna oraz Wisłą Puławy, Widokiem Lublin, Orlętami Radzyń Podlaski i TOP 54 Biała Podlaska.Wyniki pozostałych spotkań 14. kolejki: Górnik Łęczna – Lublinianka 1:2, Hetman Zamość – Gaudium Zamość 3:0, Sygnał Lublin – Łada Biłgoraj 0:0.Tabela1. Tomasovia 14 35 46-142. Łada 14 28 32-153. NIEDŹWIADEK 14 25 40-194. Górnik 14 21 26-235. Sygnał 14 21 35-296. Hetman 14 18 28-287. Gaudium 14 7 15-358. Lublinianka 14 6 14-75(s)